Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene megfogalmazni...

Hogy kellene megfogalmazni egy ilyen levelet?

Figyelt kérdés
Az anyakönyvi kivonatom Debrecenben van, mert át kell javítani rajta anya nevét, mert mikor csinálták, elírták, és csak most derült ki. Illetve már fél éve, és már azóta ott van, de még nem kaptam vissza. Anya felhívta a hivatalt, és azt mondták, hogy írnom kell nekik egy levelet, amiben kérem az irat javíttatásának sürgetését, mert a személyi igazolvány készítéséhez kellene az az irat. Hogy kellene megfogalmaznom? És nem a polgármesteri hivatalban dolgozók dolga lenne ezt elintézni? Elvégre ők küldték el Debrecenbe.. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Ügyintéző!


Ekkor és ekkor (dátum) személyi igazolvány igényléséhez kértem Önöktől az anyakönyvi kivonatomat, amit hibásan küldtek el nekem.


Szíveskedjenek a javított anyakönyvi kivonatot minél hamarabb számomra megküldeni.


Adataim:

Neved, születési helyed, időd, pontos lakcímed.

Aláírásod.

Kelt: írod a várost, ahol laksz, és a dátumot.

Add fl ajánlva, akkor nyoma is lesz, és tudsz a levélre később hivatkozni.

2010. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!