Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves unokatesóm jön hozzám...

18 éves unokatesóm jön hozzám nyaralni, mivel szórakoztassam?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, mindketten lányok vagyunk. Már 5 éve nem volt nálunk, nem is találkoztunk nem is beszéltünk azóta. Most nem pár napra, 2 hétre jön hozzánk. Nagyon aggódok hogy unatkozni fog, hogy nem fogja jól érezni magát. Azért pár napra még letudom kötni de 2 hét már húzósabb. Amiket gondoltam:

-vagy 2x mozi

-városnézés 1x, shoppingolás

-biciklizés akárhányszor

-kutyasétáltatás akárhányszor

-apummal közös horgászás 1x

-vadaspark 1x

-itthon közös főzés, bográcsolás párszor

-itthon közös filmnézés


És kb ennyi a repertoár. Bulizni tuti nem fogunk menni, én nem szoktam járni, keresztanyám meg nem örülne neki amugyse ha egyből bulikba meg éjszakába rángatnám a lányát. Strandra nem szeretek járni, szóval azt is kihúzhatjuk. Nem akarom hogy unatkozzon. Tudom hogy nem vadtúrára jön hozzánk, hogy non-stop ellássuk programokkal, de mégis, 2 hétig itt lesz, nem akarom hogy unatkozzon! És nem értek a szórakoztatáshoz, nekem az is szórakoztató ha egy helyben ülök egész nap (az elmúlt hetek vizsgaidőszakában volt hozzá szerencsém eleget).

Adjatok tippeket milyen programokat lehetne szervezni!


2010. júl. 10. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Este elmenni sétálgatni, talán iszogatni kicsit, biliárdozni, csocsózni, dartsozni... : )
2010. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívdd át a barátaid csináljatok kártya paryt, vagy menjetek vidámparkba, erdőbe kirándulni. Nekem hirtelen ezek jutottak az eszembe 17L
2010. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Társasozni, beszélgetni, egy kicsit magára is hagyhatod néha, vagy bemutathatod a barátnőidnek egy traccsparti alkalmával, tollasozhattok, röpizhettek.

Jó szórakozást. :)

2010. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hol éltek?

Ha van strand, uszoda, vagy tó a környéken, akkor mindenképp menjetek el egyszer oda is. Egyik este beülhettek egy teaházba vagy kávézóba is, ez még sem buli, de legalább van esti program is :)

2010. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor Te nem igazan szoktal eljarni, pl iszogatni bulizgatni? Lehet, hogy o pedig szivesen elmenne. Sot szerintem biztos! Lehet, hogy megis be kellene iktatni egy bulit, ha masert nem, az o kedveert, aztan lehet, hogy Te is rakapnal :)
2010. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mondja majd ő magától, mit szeretne csinálni. Ő a vendég, azért valamennyire kéne hozzá alkalmazkodni, amiért te nem szereted a strandot, vagy nem jársz el sehova bulizni, tehetnél kivételt. Lehet arra számít, hogy az 5 évvel idősebb rokon lánnyal milyen felejthetetlen nyara lesz, szerintem legyél jó fej és vidd el pár helyre ahova az ő korosztálya jár pl. ZP-be egy jó koncertre, vagy amikor dög meleg van, ki a Margit szigetre és el a strandra, biztos nagyon élvezné.
2010. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20:37 Bocs nem olvastam, hogy nem szereted a strandot.
2010. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van haveri társaságod,akkor belőlük sem kell kivonni magad arra az időre.Az uncsitesódnak is jó lenne legalább ha új ismerősöket szerezne.Ha este néha beültök valahova,abban még nincs semmmi rossz,viszont feldobná a dolgot.Nem kell éjszakázni,10-11óráig.

Egyébként sztem ez veszélyes válalkozás.Olyan ember megy hozzád két hétre akivel öt éve nem találkoztál.Mi van ha két teljesen külön világ vagytok?Akkor aztán a fejed tetejére is állhatsz,akkor sem fogja jól érezni magát.Bocs,nem akarlak előre elrettenteni,de sajna ez az igazság.

2010. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg már most vegyétek fel egymást msn-en és kezdjetek el ismerkedni.Nagyon hasznos lenne.
2010. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tök jók ezek a programok amiket leírtál. Nem egy befizetett útra megy, hanem hozzátok. Ha unatkozik az az ő baja. De mondjuk amiket a többik itt előttem leírtak tényleg jól hangzanak.


-esetleg csinálhatnátok karaoke partit otthona kertben és te is meghívhatnád a barátaidat=>ez azért nem olyan buli

2010. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!