Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? És hogyan állitsam...

Mi ez? És hogyan állitsam helyre magam belül?

Figyelt kérdés

tegnap szakitottam a barátommal,egyszerűen nem ment vele.

De műra már tiszta depressziós lettem. Alig szólalok meg, mindenkivel undok vagyok ha meg is szolalok, sirok, nincs kedvem semmihez. Úgy érzem sosem leszek boldog és nem akarok magánéletet, nemkell pasi, nemkell senki.

Egyedül akarok lenni örökre, pedig régen féltem a magánytól. Most nem érdekel, nem félek tőle, most minden mindegy, olyan furán és rosszul érzem magam.

Bármin elérzékenyülök, feszült vagyok, ideges és nagyon szomorú.


2010. júl. 10. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt ilyen.Volt egy barátom, vele se ment semmi, szakitottam vele, utána egy hátig sírtam.Hiányzott valamilyen szinten, és talán kicsit csalódtam is, a kapcsolatunkban, hogy nem jött össze.Nyugodj meg, el fog múlni, amit most érzel:)
2010. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez természetes állapot a szakitás után még akkor is ha te akartad és igy a legjobb.Idő kell h rendbe jöjj magaddal.Barátnőkkel kikapcsolódni?Vagy filmezni otthon?

Ezt az időt túl kell vészelned.A legjobb ha ilyenkor programokat szervezel számodra kedves emberekkel.

2010. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Sportolj! Nekem az segitett, semmi mas.
2010. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az segít, ha látom a volt párom milyen boldog nélkülem, nehogymár én meg itt sírjak!
2010. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem magam én is, csak aludni akarok hogy ne kelljen gondolkodnom és bármit is csinálnom, mert különben depressziós vagyok. Pedig én fejeztem be a kapcsolatot. Csak remélni tudom hogy ez a rossz érzés enyhülni fog idővel, mert ha nem, akkor én bedilizek.
2010. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!