Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy higgyenek...

Mit mondjak, hogy higgyenek nekem?

Figyelt kérdés

Eljött a legjobb barátnőm, akivel tökéletes viszonyban vagyunk már ovis korunk óta, mint a testvérek, nagyon szeretjük egymást, de ennél nincs több, anyáék pedig azt hiszik, hogy szerelmesek vagyunk egymásba:O

és hiába bizonygatom nekik hogy nem ezt gyakran felhozzák nálam, mg azt sem engedik meg, hogy náluk aludjak soha.A barátnőm viccből, hogy szívasson kiszívta a nyakam, ami rendesen meg is látszott anya rákérdezett én pedig őszintén elmondtam, hogy ő tette, de csak azért, hogy azt higgyétek kavargatok vmi pasival, mire anya teljesen felkapta a vizet és ezt mondta:"Hát már nem tudom mit gondoljak rólad és a barátnődről... ti szerelmesek vagytok egymásba! El fogom mondani apádnak is! -veszekedve....hogyan magyarázzam ki magam?


2010. júl. 10. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszetek van, hogy kiszívja a nyakad, te meg még elis mondod, akkor szánni tudlak csak titeket! Nem tudsz semmit tenni, lehet úgy viselkedtetek, h annak tűnjetek.
2010. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anya kérdezte meg én meg csak igazat mondtam neki
2010. júl. 10. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit hagyd a dolgokat am amguk utján. N

Minél inkább magyarázod annál gyanúsabb vgay.

2010. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz vele, és ne magyarázz. Mond azt meg szép csendesen, hogy ő a legjobb barátnőm, csak hülyülünk. Esetleg mondd azt, hogy a barátnődnek már van kiszemeltje. 12 éve van legjobb barátnőm, anyám is szivatott ezzel, azt mondtam neki, hogy most van pasija, röügtö9n leállt a témáról.
2010. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, komolyan mondom. Ha ilyeneket mondanak, igazából ki kell őket nevetni. Majd be fogják látni a dolgot, ha már mind a ketten párkapcsolatban lesztek. Ha látják, hogy valamelyikőtöknek pasija van, akkor elbizonytalanodnak. És tényleg nevesd ki őket, mert ha magyarázkodsz, akkor csak gyanúsabb leszel.

Amúgy meg tényleg hülyeség volt itt igazat mondanod. Ha a barátnőd pont azért szívta ki a nyakad, hogy azt higgyék, hogy pasid van, akkor minek mondtad el nekik. Amúgy meg elhiszem hogy legjobb barátnők vagytok, de én nem szívnám ki a legjobb barátnőm nyakát, mert nemhogy a szüleim, de ő is úgy gondolná, hogy beleestem.

2010. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? :D
2010. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16
2010. júl. 11. 06:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!