Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak mi köze van hozzá, ha...

Másnak mi köze van hozzá, ha egy asszony megcsalta a férjét, és vele nevelteti fel a gyereket, ami nem az övé?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ebből a kérdésből indultam ki. Nem értem a kérdezőt, mit érdekli más magánügye?


2010. júl. 9. 12:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na igen. :)
2010. júl. 9. 13:05
 12/20 anonim ***** válasza:

12:56

Eszembe sem jutott, hogy első vagyok vagy legyek. Miért akarnék az lenni? Csak leírtam a gondolatomat. Baj?

2010. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

na ja, ha egy nő félre, akkor annak lehet következménye....elég látványos....ha egy férfi, akkor nem....szóval uraim, hölgyeim ne ítélkezzünk!!!!

4 lába van a lónak mégis megbotlik!

2010. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Olvastam a linkelt kérdést,de te (is) vmit nagyon túl bonyolítasz. A kérdés feltevője nem konkrét emberekről írt,hanem csak úgy általánosságban. Te meg ahogy én látom méár konkrét dolgoz hozol fel,sztem puszta kötekedésből "mert mi köze van hozzá" alapon.

Unalmadban már te se tudod h mit kérdezz

2010. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is tiltakoznék az ellen, hogy az adómból ilyesmire költsenek. Amúgy nem életszagú többnyire a dolog. Ha a férjem azzal jönne haza, hogy csináltassunk DNS-tesztet, mert nem biztos abban, hogy a közös gyerekeink az ő gyerekei, akkor állnék elébe (bár nem esne jól). Akárhogy is, de előkaparnám a pénzt rá, annyira azért nem nagy összeg. Viszont ha valaki bizonytalan, akkor az egész család oda. Nem lesz olyan a gyerekkel sem a viszonya mint kellene és a szülők között is feszültséget szül a bizonytalanság egy ilyen fontos kérdésben. Nyilván meg kell csináltatni a tesztet ilyen esetekben, de nem az adófizetők pénzén.


Bezzeg a plazma tv-re felveszik a provident kölcsönt, de ezt fizessék ki mások!?

2010. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a kérdező pusztán kíváncsi, általánosságban kérdezett.
2010. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, állítása szerint általánosságban beszél, de eléggé "sértett egós", nőgyűlölő a hozzáállása.
2010. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

"Igen, állítása szerint általánosságban beszél, de eléggé "sértett egós", nőgyűlölő a hozzáállása."

az lehet viszont nem köti se egy másik kérdéshez a kérdést,se senkihez. csak általánosságban kérdezett. A "sértett egó" meg a magánvéleménye ami mindenkinek lehet ugyebár.

Ezen kérdés feltevője meg már egy konkrét kérdéshez köti a kérdését,ami sztem tök felesleges. Oké,h

ő nem ért egyet azzalh mindenkinél végezzenek dns vizsgálatot,de ezt le tudta volna a másik kérdésben. Sztem.

Ez a kérdés csak arra jó h (itt is) indulatokat,veszekedéseket váltson ki

2010. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
sztem meg tuti van vmi a kérdés mögött, mert nem hiszem h úgy ébredt fel h na ma harciasan kiállok egy engem meg a környezetemet kicsit sem érintő kérdésben, és olyan hajthatatlan leszek a témában, hogy meg sem próbálom értelmezni mások véleményét
2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én a véleményetekre vagyok kiváncsi. Nem akarok senkit sem megbántani.

De az általam linkelt kérdést hülyeségnem tartom.

2010. júl. 9. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!