Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak mi köze van hozzá, ha...

Másnak mi köze van hozzá, ha egy asszony megcsalta a férjét, és vele nevelteti fel a gyereket, ami nem az övé?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ebből a kérdésből indultam ki. Nem értem a kérdezőt, mit érdekli más magánügye?


2010. júl. 9. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem "ami" hanem "aki".

Amúgy köze nincs hozzá, de magánvéleménye attól még lehet neki. Különben a linkelt kérdés tényleg hülyeség, pár egyedi eset miatt miliárdokat költeni ilyesmire...

2010. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igazad van: aki :)

Én biztos tiltakoznék, hogy az én adómból erre költsenek.

2010. júl. 9. 12:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

apósom híresztelte annak idején mikor még nem volt unoka, h ő bizony ha születne egy megnézetné, h tényleg az ő vére e....mondanom sem kell erre nem került sor.....

szerintem ha két ember megvan egymással, akkor ne bolygassuk, mert mi van ha valaki kiköveteli a vizsgálatot és kiderül, h ő az apa.....akkor a nő joggal lehet pipa a gynusításért, ha nem működik a kapcsolat úgyis szétmennek, ha meg igen, akkor kit érdekel.....én hűséges típus vagyok, de úgy gondolom ha férfiaknak "szabad" akkor miért kéne egy nőt megkövezni ha megbotlik......

2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos az egyetlen vesztes a "kakukkfióka", aki nem akart megszületni, a nő felelőtlensége (megcsalásnál) miatt született a világra.. Ennél az eljárásnál csak és kizárólag ő sérülne, hiába nem a vérszerinti apja neveli fel, de minden újszülöttnek valamilyen formában de joga van, hogy rendes, szerető családban nevelkedjen. Kit érdekelne az igazság, ha a gyerek boldog, a férfi is (ha nem tudja, hogy nem a sajátja), és még a félrelépő nő is. Egy ilyen papír, ami jogosan megerősíti az apát abban, hogy a gyerek nem sajátja, csak a gyerekkel tolna ki, aki semmiről nem tehet.
2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
És azt miért nem bűntetik börtönnel, ha a pasi félredug míg a felesége terhes?
2010. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

És téged miért zavar hogy más véleményt nyilvánít? Semmi. Joga van hozzá.

Még a fán veszekednénk a banánon ha ott tartanánk hogy senkinek sem köze máshoz. Tudod a társadalomnak meg kell itélnie bizonyos helyzeteket.

2010. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A megcsalást sehogy sem büntetném. Elég az lelki stressz amit okoz az illetőnek.
2010. júl. 9. 12:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem is jogom van véleményt nyilvánítani!
2010. júl. 9. 13:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekli mert szeret kavarni. Majd egymás között megoldják és ez nem tartozik harmadik félre.
2010. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos egy megcsalt pasi tette fel a kérdést.


Még csak ez kéne! Mindjárt abból kiindulni, hogy én, mint feleség eleve félrelépek. Szép szerelmetes házasság... Eszement ötlet és felesleges is.


Aki gyanakszik, fizessen a vizsgálatért. Minden mással is így fair. Jó, hogy nem lesz kötelező -a kérdező fejével gondolkodva-, házasság után magánnyomozót alkalmazni!!!

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!