Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lehet egy...

Szerintetek meddig lehet egy buliban egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egyik ismerősöm(fiú) születésnapi bulija, egy különálló házban, és max 10-en leszünk. Anyum elég nehézkesen akar elengedni, pedig elég közel van hozzánk az a ház, olyan 7 percnyire. Egyszer volt ott már egy házibuli féleség, akkor is szülinap, és akkor hazahozott egyik bnőm apukája autóval, és itthon megérezte anyu hogy ittam egy kicsit. Most ezért nem akar nagyon elengedni, de tanultam a dologból és tudom hol a határ.. Nem vagyok csavargós típus, nem járok el estig sehová, eddig ha elmentem, 8nál később nem értem haza(nyáron).A tanulmányi eredményem kitűnő volt 8 évig(most ballagtam). Nem cigizek és inni is csak nagyon ritkán iszom.

Szóval.. Holnap ugye ha el is megyek akkor kb. mikor van az az idő amikor már jó lenne ha otthon lennék? 5-re megyek. Mellesleg a nagy része ott is fog aludni, de én ha engednének se nagyon aludnék ott. Szerintetek? Haza is kísérnének elvileg.


2010. júl. 8. 22:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
én mikor fiatal voltam, még 17-18 évesen hajnali 2-3-ra otthon kellett lennem. nem mindig volt jó, de nem bántam meg felnőtt fejjel. míg a legtöbben 20 évesen "kiéltek" voltak, lassan házasság, gyerek, addig én csak akkor kezdtem el "élni". úgyhogy csak 26 évesen mentem férjhez, a többiekhez lemaradva, de azóta is boldog házasságban élek, sokan elváltak akik velem egykorúak. a lányom 16 éves. persze, elengedem, mehet moziba a barátnőkkel, stb. de hétköznap nyáron amikor nincs suli, 8-9-re otthon kell lennie, bulizni pedig mehet, mert már más világot élünk, de csak max 11-éjfélig. tudom, hogy neki nehéz és én engedném, de még nem nőtt be a feje lágya, még nem érett ehhez. borzalmas világban élünk, és ő is volt, hogy részegen jött haza, szerencsére a barátai hazakísérték. azóta szobafogságon van ennek 1 hónapja. belegondolni sem merek, hogy mi történhetett volna vele... szóval a kérdésedre a válaszom az,hogyha közel laksz, és jól fogsz vieselkedni, nem részegen visznek majd haza, stb. akkor én elengednélek éjfélig. de akkor már éjfél előtt otthon lennék, hogy lássák a szüleid, hogy milyen rendes gyerek vagy te. és utána is elfognak engedni. érzeni kell a szülőnek, hogy megbízhat a gyerekében. jó bulizást, csak okosan :)
2010. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Engem 17 éves koromig el sem engedtek buliba..:S
2010. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

10-ig lettem elengedve. Végülis ez szerintem jó. A környékünk nem a biztonságról híres, ezért valamiért én is megvagyok nyugodva, hogy majd nem az éjszaka közepén jövök haza, hiába nincs olyan messze:) Sok a cigány arrafelé.. Az ottalvás azért már más dolog. Eddig még csak barátnőknél aludtam ott, nem csodálom, hogy anyu se engedné, hogy ottaludjak. Meg igazából tudom mi lesz a buliban, úgyhogy éjszaka valószínűleg mindenki seg*részeg lesz.:D

Köszi a válaszokat:)

2010. júl. 9. 12:18
 34/34 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél :)

Ha anyukád olvasná ezt, biztos büszke lenne rád, hogy nem nyavalyogsz, hanem ezt a 10 órát is megköszönöd és megbecsülöd =) Ez nekem bejött :D

2010. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!