Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lehet egy...

Szerintetek meddig lehet egy buliban egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egyik ismerősöm(fiú) születésnapi bulija, egy különálló házban, és max 10-en leszünk. Anyum elég nehézkesen akar elengedni, pedig elég közel van hozzánk az a ház, olyan 7 percnyire. Egyszer volt ott már egy házibuli féleség, akkor is szülinap, és akkor hazahozott egyik bnőm apukája autóval, és itthon megérezte anyu hogy ittam egy kicsit. Most ezért nem akar nagyon elengedni, de tanultam a dologból és tudom hol a határ.. Nem vagyok csavargós típus, nem járok el estig sehová, eddig ha elmentem, 8nál később nem értem haza(nyáron).A tanulmányi eredményem kitűnő volt 8 évig(most ballagtam). Nem cigizek és inni is csak nagyon ritkán iszom.

Szóval.. Holnap ugye ha el is megyek akkor kb. mikor van az az idő amikor már jó lenne ha otthon lennék? 5-re megyek. Mellesleg a nagy része ott is fog aludni, de én ha engednének se nagyon aludnék ott. Szerintetek? Haza is kísérnének elvileg.


2010. júl. 8. 22:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
11-ig
2010. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
26%

Bazeg felnőttel h lehetnek ien köcsögök miazhogy 10re otthon 15 évesen?Kommunista rendeszerbe nőttek fel láccik -.-"

sztem ameddig a többieg addig a normális.Mindig annyit kérek addig engedjen el ameddig a többieket! 14/f

2010. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

ha közel van, akkor haza tudsz menni este, szóval én a lányomnak nem korlátoznám, hogy meddig marad, de legkésőbb holnap jöjjön :D ha meg messzebbre megy a lány, másik városba stb., csak úgy engedném, hogy másnap jöjjön haza, nehogy hajnalban egyedül a városban..

engem legalábbis így tart az anyám, és ez tökéletes :P meg elenged szinte bárhova, nem kell érte könyörögnöm, szerencsére.

15/L

2010. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elengedhetne, Megírgéred hogy nem iszol, stb.stb...és biztos el fog engedni hajnalig. Engem is elengednek pedig amúgy elég rövid pórázon fognak. 15/L
2010. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

és csak hazudod, hogy nem iszol, vagy tényleg nem iszol kedves utolsó? :D :D :D

15/L

2010. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
98%
éjfélig. 14 éves kisfiú, te mi a fenét tudsz a lányok neveléséről? ennek baromira nincs köze a politikához. 22/L
2010. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%

ha az én lányom lennél akkor 11-re otthon kellene lenned mivel délután 5-től 11-ig bőven elég!

Azért korlátoznám így hogy megtanulja ő még gyerek! Az én anyukám is 8-tól 12-ig engedett bulizni és én mindig időben hazaértem, nem ittam nem cigiztem és amikor már majdnem 17 voltam akkor nem szabott időhöz mert mindig időben hazaértem és ha azt mondta éjfél akkor nem nyavalyogtam és mivel látta hogy felelősség tudatos kiscsaj vagyok ezért engedte meg azt hogy utánna nem kellett időben hazamennem de utánna sem maradtam hajnalokig!


20/L

2010. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%
házibuliban szerintem lazán maradhatnál reggelig...biztonságosabb is reggel hazamenni, mint éjjel...én soha nem értettem ezt az éjfélre otthon dolgot ilyen helyzetekben. mi az, amit éjfélig nem tudnak megcsinálni, ha akarnak???
2010. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A megbeszélt időben legyél otthon.
2010. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akármilyen időpontot mond, FELTÉTLEN MENJ HAZA ADDIGRA. Én is mindig így csináltam, s meg is bízik bennem, téged is el fog engedni kséőbb, ha látja, h betartod amit mond, vigyázol magadra stb.
2010. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!