Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elfogadjam?

Ebben az esetben elfogadjam?

Figyelt kérdés

egy ideje már nincs munkám és a párommal terveztünk a nyárra egy külföldi nyaralást,és most úgy néz ki, hogy lesz valami munkám,ugyan nem fizetnek sokat,de a párom nem örült neki....

ti mit tennétek?mennétek nyaralni és után gőzerővel kersenétek melót?vagy fogadjam el,de akkor nincs nyaralás


2010. júl. 8. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

akkor NYARALÁS!

ne is gondolkozz ezen!

ha a párod úgy lája hogy még megtudtok élni az ő keresetéből(és gondolom nem is olyan rosszul,mert nyaralni is mentek) akkor ezután is menni fog,amig találsz munkát! :)

2010. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem járnék olyannal,aki nem támogat mindenben,akkor is,ha az az ő kényelmét esetleg befolyásolja


2.Nem tudnék nyugodtan nyaralni,kikapcsolódnia,ha állandóan az járna a fejemben,hogy most mondtam le egy munkát,amikor 1,5 éve még egy vasat nem kerestem és ki tudja mi lesz ezután


3.Sosem tartatnám el magam senkivel,első az,hogy önállóan is meg tudjak állni a lábamon,az már csak plusz,ha a másik is keres annyit,hogy jobban éljünk

2010. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A munka fontosabb.


Amúgy meg ha a környező országokba mennétek akkor főleg. Ezeket nem látni őszintén szólva nem nagy veszteség.

2010. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyaralni menjetek! Nem élhettek rosszul, és ha már ő dolgozik, akkor a minimum, hogy vele mész. Majdcsak jön még másik munkalehetőség =)
2010. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Munka, egyértelmű. Én 1 évet döglöttem otthon és akkor sem találtam semmit. Most tanulok, mert más megoldásom nem maradt. Fogtok még nyaralni. :) Hosszú az élet. :)
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez iszonyú felelötlenség lenne.Ha holnapután ne adj Isten elüti a párját egy autó vagy elhagyja,akkor a kérdező éhenhal?Elöbb az anyagi biztonság,aztán a szórakozás.Manapság,amikor a diplomások is csak otthon ülnek,mert nem tudnak elhelyezkedni hatalmas luxus bármilyen munkára is nemet mondani.Egy hét napozás bármilyen tengerparton nem ér annyit,mint egy bebiztosított élet.A "majd csak lesz valamiből" nem lehet kenyeret venni.
2010. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!