Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elfogadjam?

Ebben az esetben elfogadjam?

Figyelt kérdés

egy ideje már nincs munkám és a párommal terveztünk a nyárra egy külföldi nyaralást,és most úgy néz ki, hogy lesz valami munkám,ugyan nem fizetnek sokat,de a párom nem örült neki....

ti mit tennétek?mennétek nyaralni és után gőzerővel kersenétek melót?vagy fogadjam el,de akkor nincs nyaralás


2010. júl. 8. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én elfogadnám. A munka nagy kincs manapság, bár ti tudjátok.
2010. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

A külföldi nyaralásokat én inkább tanulmányútnak is tekintem, figyelem az embereket a szokásaikat, azt, hogy ki mivel vállalkozik hogyan él.

Ha nem mész külföldre beszűkülsz egy idő után csak panaszkodnak, akik semmit nem látnak a világból.

2010. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy sóhajjal a munkát választanám. (adnak szabadságot egyszer majd, akkor pedig az üdülést.

Persze, kérdés, munkát keresel-e, vagy pedig állást.

2010. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Én kirándulnék. Nem biztos, hogy egyhamar adódik még ilyen lehetőség, meg pénz is rá. A munka úgysem fizet sokat, utána is kapsz olyat, amiért annyit fizetnek.
2010. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem kell ennyire komolyan venni a munkakeresést, ha találtál most melót, fogsz találni később is.

Mondjuk ezt most úgy mondom, hogy én inkább elfogadnám a munkát és mennék nyaralni később, de nekem szerencsére nincs párom akivel egyeztetnem kéne az ilyesmit, talán ezért. Gondolom nem akartok emiatt összeveszni, akkor meg inkább menj és utána keress munkát.

2010. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Nyaralás.
2010. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen könnyű felétek munkát találni. Én több, mint fél évet csücsültem itthon, úgyhogy elvállaltam a legelsőt, ami adódott, bár nem fizetős, de jobb, mint a semmi... Szóval én tudom, milyen érzés munkanélkülinek lenni, szóval elvállalnám, nyaralni mennék majd máskor.
2010. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ, hogy mennyire keres jól a párod, be tudjátok-e vállalni, hogy pár hónapot otthon maradsz még, ha a nyaralás választod.


Egyébként nekem rengeteg olyan szitum volt, hogy "úgy néz ki, hogy lesz valami munkám". Ez kb. 1 évig tartott mostanáig...


Én nyaralnék....

2010. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A munkát választanám. Miért? Terveztétek a nyaralást, azaz nem egy egyszer adódó lehetőségről van szó. Viszont munkád már egy jó ideje nincs, és minél tovább vagy munkanélküli, annál nehezebb visszarázódni a munkaerőpiacra. Ha viszont az önéletrajzodon nem az van, hogy x éve semmi munkaviszonya, hanem azért vannak ilyen-olyan munkái, az jó pont.
2010. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

kb 1,5 éve nincs munkám és pont amikor mennék nyaralni,akkor jön hirtelen egy lehetőség..

bevallom ezidáig nem nagyon kerestem gőzerővel inkább próbáltam nyelvet tanulni több kevesebb sikerrrel,

a párom nem keres rosszul!!

szóval most tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek...mondom a párom nem örült,mert már beleélte magát a nyaralásba..

2010. júl. 8. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!