Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas hölgyek, a férjetek...

Házas hölgyek, a férjetek átlagosan mennyi időt tölt a haveri köréve és mennyit Veletek kettesben?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az nem normális, hogy párkapcsolatban élő férfi mindennap mire a párja hazaér a munkából, már nincs otthon, mert a haveri körével van inkább ( a férfinek hamarabb telik le a munkaideje). A férfi késő este jön haza, vagy haza sem jön, csak másnap reggel....

(Az más kérdés, hogy a haveri körébe tartoznak tinik is, kb. 12, 13,14,15,16,17 és huszonévesek is, ezekkel mit lehet barátkozni egy 40 éves férfinek és a harmincas párjának??? A többi haver, ill. barátnők nagyon linkek, inkább kunyerálnak mindent mindenkitől, nem dolgoznak, buliznak. Ilyenekkel is mit lehet kezdeni olyan nőnek, aki komolyabb életvitelű??)


2010. júl. 8. 10:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs
2010. júl. 8. 10:38
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta anno a pasas, amikor rákérdeztem erre a dologra, hogy a korábbi barátnői idején is inkább a haverokkal volt.... Mondtam erre neki, hogy neki nem való párkapcsolat, ill. hogy inkább költözzön össze a lökött haveri körével. Ne csodálkozzon, hogy megcsalta az előző barátnője, mert ezt ugyanis sokszor sértetten felemlegette...., senki nem szeret egyedül lenni párkapcsolatban.
2010. júl. 8. 10:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Jól tetted,h kidobtad,nem normális amilyen életet él.Negyven évesen tizenéves barátok?Ott valami komoly probléma van a pasi fejével.

Egyébként a én férjem nem jár el egyedül sehová,közösek a barátaink,közösen járunk el ha megyünk valahova.

Mondjuk nekünk van 3 gyerekünk,van kik lefoglalják a szabadidejét,ami nagyon kevés sajnos.

2010. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Biztosan nem voltál olyan fontos neki, szerintem csak háztartási ingyencselédnek kellettél.

Az ilyen hapsikat messziről kerülni kell...na meg milyen lehet az értelmi színvonala, ha 40 éves létére tinédzserekkel barátkozik?

Talán pedofil?

2010. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
haverokkal? havi 4 órát kb... többet biztos, hogy nem... én vagyok az első...utána jöhet bármi és bárki más...ez alap.
2010. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!