Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas hölgyek, a férjetek...

Házas hölgyek, a férjetek átlagosan mennyi időt tölt a haveri köréve és mennyit Veletek kettesben?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az nem normális, hogy párkapcsolatban élő férfi mindennap mire a párja hazaér a munkából, már nincs otthon, mert a haveri körével van inkább ( a férfinek hamarabb telik le a munkaideje). A férfi késő este jön haza, vagy haza sem jön, csak másnap reggel....

(Az más kérdés, hogy a haveri körébe tartoznak tinik is, kb. 12, 13,14,15,16,17 és huszonévesek is, ezekkel mit lehet barátkozni egy 40 éves férfinek és a harmincas párjának??? A többi haver, ill. barátnők nagyon linkek, inkább kunyerálnak mindent mindenkitől, nem dolgoznak, buliznak. Ilyenekkel is mit lehet kezdeni olyan nőnek, aki komolyabb életvitelű??)


2010. júl. 8. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális.Én nem tűrném az tuti.És egy 40 éves férfinek 12, 13, 14 eves haverjai?Na itt gáz van
2010. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az én férjem nem jár szinte sehova. van egy-két haverja, nagy ritkán úgy havonta kétszer-háromszor beülnek sörözni estig, de ennyi. én meg a barátnőimmel, kéthetente egyszer beülünk borozgatni, de csak pár órácskát. van, hogy házibuli van valahol, de oda együtt megyünk, a normális barátokhoz, akik hétvégén kicsit eleresztik magukat, de ennyi. szóval szerintem ez nem normális, amit a férjed művel. én tutira kiakadnék,ha ezt csinálná. miért nincs otthon a feleségével? oké, hogy eljár a haverokkal, de felnőtt érett férfi, járjon csak hetente egyszer-kétszer. legyen azért veled is, meg a gyerekekkel ha vannak. ülj le vele, beszélgessetek vagy csak mondd meg neki reggel, hogy úgy készüljön, hogy este otthon legyen, mert csinálsz vacsit, gyertya meg minden és beszélgessetek úgy mindenről. az életről, a munkáról, kettőtökről, a házasságotokról. szervezz közös hétvégét, rángasd ki valahová együtt. mert valami nincs rendben nálatok azok alapján, amiket leírtál. 33/L
2010. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Ilyenekkel is mit lehet kezdeni olyan nőnek, aki komolyabb életvitelű??)"


Ezt akkor kellett volna meggondolni, mielött lekötöd magad - gondolom, elötte se volt másmilyen. Azt mindenkinek tudomásul kellene venni, hogy senki sem akar megváltozni csak azért, mert párkapcsolatban él. Vagy elfogadod olyannak, amilyen, vagy nem maradsz vele.


Egyébként nekem is sok lenne, ha gyakorlaitlag az összes szabadidejét a haveri körrel tölteni és nem velem. (Az, hogy ez a kör mennyire vegyes érdeklödés és kor sezmpontjából, az leýnegtelen, biztos van közös téma).

Egy biztos, ezt nem nevezném házasságnak, és nem is maradnék ebben a kapcsolatban, hanem minél elöbb kilépnék - mert igy semmi esély arra, hogy neked normális életed legyen.

2010. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

általában heti egyszer megyünk a közös barátokhoz. havonta, kéthavonta pedig fiús buli van.

nem szeretek ilyenkor egyedül maradni, de tudomásul veszem. nekik is kell egy kis pasis beszélgetés néha.

amit leírtál, az már túlzás. nem viselném el

2010. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tudod az én ferjem ugyanezt csinálta az előző 2 élettársa mellett és azzal magyarázata h bárhol csak ne otthon.aki jol érzi magát a párjával az nem "menekül"otthonrol.(ez nem bántás nem feltétlenül rád-tok ertem)miota velem van 6év alatt soha nem maradt ki munkábol haza a családjának él.a barátaink közösek ezert vagy átjönnek vagy együtt megyünk el.nagyon ritkán elmegyek barátnőmmel délután csavarogni és ő is nagyon ritkán megiszik egy italt a haverjával vagy a sogorával.
2010. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy milyen volt korábban.
2010. júl. 8. 10:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Összeköltözés után mindjárt ilyen lett a pasas, nem csak egy idő múlva.
2010. júl. 8. 10:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az, hogy TE nem tudtad, milyen, az NEM a pasi hibája...

Egyébként minden nap.

Az én férjem a másik véglet, soha nem megy sehova, max. havonta 1-szer. Pedig mehetne. :)

2010. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
házasok vtok,van gyerek?ha nem és nincs akkor hagyd ott majd ha veled akarja tölteni az idejét akkor keresen meg ha nem akkor meg érezze jol magát a taknyosokkal te meg nézz olyyan után aki veled van szivesen,mert az szeret!!!
2010. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Már októberben kidobtam a pasast, nem vagyunk már együtt. Más okok miatt is, de ez túlnyomórészt hozzájárult a szakításhoz.

Csak utólag most kérdeztem rá kíváncsiságból, hogy mások párkapcsolatában ez hogy szokott lenni.

2010. júl. 8. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!