Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elrendeltetett, az eljön?...

Aki elrendeltetett, az eljön? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

22L vagyok, volt egynéhány barátom, de valahogy nem úgy alakultak a dolgok, ahogy kellett volna. Nem voltam szerelmes egyikükben sem, és ezt mindegyik kapcsolat elején valahogy megéreztem, hogy nem, nekem nem ő az igazi.

Ámde nemrég rájöttem, hogy egyik ismerősöm iránt többet érzek, mint baráti rokonszenv... Kb. ugyanaz az érdeklődési körünk, gondolkodásmódunk, véleményünk, zenei ízlésünk, ugyanazokon a vicceken nevetünk, szóval minden úgy passzol azzal a képpel, amilyennek magamban lerajzoltam azt a bizonyos nagy Ő- t :o)

A "történethez" hozzátartozik, hogy történt köztünk egy s más, ám nem tudom, mennyi jelentőséget tulajdonírhatok ezeknek, ugyanis ezek a dolgok fergeteges bulikon estek meg, kissé alkoholmámorosan, ám ilyenkor sem én kezdeményeztem :o)

Aki neked rendeltetett, azt megkapod? Avagy zsák a foltját...? Mi erről a véleményed?


2010. júl. 7. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen semmi okod még keseregni. A nővérem 30 éves, és most találta meg élete párját, most lett úgymond felnőtt.Előtted az élet, sodródj az árral és hozd ki magadból a legjobbat, és hidd el, ha a maximumon vagy, megtalálod azt, aki neked való. De ez csak akkor sikerülhet, ha önmagadban is boldog vagy.
2010. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy életedben először vagy szerelmes...
2010. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki neked rendeltetett, azt megkapod.Ez igy van.

Mi a férjemmel 10 éve ismertük egymást de sose gondoltam volna h összejövünk,annyi minden történt h szinte lehetetlennek tünt,de aztán mégis,és ma már tudok h ez igy volt megirva.

2010. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*tudom
2010. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem is így van... csak nem feltétlenül az jön el, akit vár az ember... szal lehet h valakibe szerelmes, és azt hiszi h ő a nagy ő közben meg más lesz az... csak nyitottnak kell lenni, és akkor rá talál az emberre, és nem ragaszkodni feltétlenül az "eredeti" elképzeléshez
2010. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a szerelmet érzed...vagy valami halványabb formáját,de nincs ezzel semmi baj.Gondold át jól,hoyg mit érzel,mi lenne jó...ha ez megvan akkor döntsd el,hogy elmondod e neki kerek perec,vagy csak finoman elkezdesz hozzá közeledni,hátha leesik neki,hogy mi a helyzet=) Ilyen korban még nincs veszteni valód,vagy lesz egy újabb rossz kapcsolatod vagy egy életig tartó szerelmed=)
2010. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

a fő, ahogy az azt az első is mondta: a legfontosabb, hogy önmagad légy a boldogságod forrása.

Mert ha lelkileg kiegyensúlyozott vagy, akkor az a kisugárzásodon is látszik.

2010. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az majd kiderül,hogy ez a fiú-e az,aki Neked rendeltetett,de az biztos,hogy egyszer eljön az Igazi.Mindenki megtalálja a maga párját előbb-utóbb,minden zsáknak megvan a maga foltja.Aztán,hogy együtt maradnak-e,és hogy később hogy alakul az életük,az már rengeteg mindenen múlik.
2010. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egymáshoz illő emberek vonzzák a másikat.

Utolsó válaszoló meg bocs, szerintem nagy baromságot írt azzal, hogy később meg sok mindenen múlik, merre tovább... Épp hogy a felek gondolkodásán, viselkedésén és elkötelezettségén múlik, hogy lesz tovább. Mennyire hajlandók feladni a másikért az önzésüket és kényelmüket.

2010. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!