Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltatok amikor...

Hogyan reagáltatok amikor kiderült hogy az exeteknek új pasija/csaja lett? (ő hagyott el titeket) és elég hamar lett más neki. milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

Oh, engem csaltak egy hónapig. Éreztem, hogy valami nem stim és láttam, hogyan nyomúl s ő tagadta. Aztán szakítás ürügy ként,hogy én nem bízom meg benne s titkolózok. :S

A csajról amíg nemtudtam mi van még sajnáltam is és én vígasztaltam telefonba, hogy miért van besértődve amikor nem mennek hozzá a fiúk (pasim és haverja) locsolni.

Utánna megvertem a csajt majd találtam más pasit.

2010. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is épp ilyen helyzetben voltam.k.rva szar érzés volt,de tovább kell lépni.sokat sírtam miatta,mert nekem hiányzott...hát ez az élet,néha boldogunk vagyunk,néha nagyon szomorúak.....
2010. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!