Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltatok amikor...

Hogyan reagáltatok amikor kiderült hogy az exeteknek új pasija/csaja lett? (ő hagyott el titeket) és elég hamar lett más neki. milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nekem előtte lett más mint neki.:)
2010. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mintha egy kést szúrt volna a szívembe. Másnap én is összejöttem egy másik lánnyal (modell volt, és nagyon aranyos meg kedves) de rájöttem 2hét múlva hogy csak a volt barátnőmet kerestem benne. (1éves kapcsolatom volt) Legszívesebben vízbe folytottam volna az akkori barátját, de hát nem tehettem.
2010. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz érzés,mikor meglátjuk őt mással olyan mintha a szivünket döfné valami!Nem hasonlitható semmire!
2010. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19:47es vagyok: Ja és a mostani barátjával aznap még találkoztam és beszélgettem is mikor megcsalt vele és összejöttek.
2010. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettős érzésem van ezzel kapcsolatban:

1. Tényleg annyira jóképű, és tapadnak rá a nők, én meg nem kellek senkinek sem, ahogy ő is mondta.

2. Gyorsan keresett valakit, bármilyent, bárkit, hogy bebizonyítsa nekem, nélkülem többre megy, és jobb nőt kaphat nálam.


(Mivel rövid időn belül a 2-dik csaja van már neki...csak tippelgetek, melyik az igazság)

2010. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csavartam a dolgot, hogy, mikor dobot, ő koppanjon :)
2010. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megsemmisítő. Viszont levegőt venni kénytelen voltam ettől függetlenül is, és hosszú idő után elcsitultak bennem a viharok.
2010. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Közösen döntöttünk hogy vége,

de mindkettőnknek más van már,1 közös gyerekünk van.

Barátok vagyunk,örültünk hogy mindkettőnknek már van kapcsolata.

36/N

2010. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát mi kb 1hete szakítottunk és csak sejtem h más van neki.. annyi van kiírva h "csak neked:$" elég rossz érzés hogy 1 hét után már más van neki..
2010. júl. 7. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem egy érett felnőtt ember leszrja. Ha szakítottak akkor től kell lépni, és semmiközöm hozzá hogy kivel jár. Nem hogy még ilyen szemétkedő praktitákat is alkalmazzak. Engem is hagytak el, szerettem is és hallottam hogy miket csinál de hidegen hagyott. Én nem azt szerettem aki lett belőle.
2010. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!