Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el vagy inkább...

Van egy kérdésem! kérdése:

Hogy mondjam el vagy inkább el se mondjam?

Figyelt kérdés
5 hónapos kapcsolatom van anyukám már nagyon szeretné meg ismerni . de a párom még korainak látja és csak nem erőszakolhatom rá! Hogy mondjam el anyának hogy a párom nem akar még vagy csak ugy hadjam annyiban a dolgot...szerintem is ideje lenne a be mutatásnak de ha egyszer a párom nem akarja mit tegyek?
2019. máj. 23. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
5 hónap sok idő... ha ezt korainak látja akkor lehet hogy nem tervez hosszú kapcsolatot
2019. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt még sose volt nálatok? És nem futott össze anyukáddal?? A hivatalos bemutatást én sem szeretem, de azért bújkálni sem kell.
2019. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék abban hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatotokat.
2019. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
1 hónap randizás után mindig hazahoztam az aktuális barátomat. Ez 23 év alatt 2 pasit jelentett. 5 hónap baromi sok idő. Ha ennyi idő után sem akar bemutatkozni a szüleidnek, akkor ott valami gáz van...
2019. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
5 hónap majdnem egy fél év. Szerintem sem gondolja komolyan.
2019. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem gondolja komolyan akkor nem lenne vele majdnem fel eve.... meghuzta volna parszor aztan helo.

Lehet fel, hogy nem fogadnak el stb millio oka lehet ra.

2019. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Gond van a párod agyával, nem kicsit már bocs.

5 hónap nem korai. Én a páromat 3-3,5 hónap után hoztam haza (nem volt semmiféle hivatalos bemutatás se én részemről sem az ővéről) Mi igaz, egy községben is élünk,éltünk is mindig

2019. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én tényleg nem értem, hogy miért ne gondolhatná komolyan attól, hogy még nem akar egy leendő anyóst a nyakába. Lehet, hogy az ő családjában nem az egész családra tartozó közügy, ha valakinek kapcsolata van. Nem vagyunk egyformák. Kérdező, nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy majd meg fogja ismerni, ha eljön az ideje. Ha megsértődik, az az ő baja.
2019. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem is ezt csinálta szakítottunk nemsokkal később, komolytalan volt. Ha nincs reális indoka azon kívül, "hogy korainak találja" én elgondolkoznék a kapcsolaton.
2019. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!