Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Lehel névhez?

Mit szóltok a Lehel névhez?

Figyelt kérdés
Ha fiam születik,biztos,hogy így fogják hívni. Nekem nagyon tetszik,nektek?
2010. júl. 7. 13:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Nekem személy szerint nem tetszik. De ez a dolog is szubjektív. Nekem inkább a Roland,Richárd,Kevin, Erik fiúnevek tetszenek. De persze az is számít, hogy mi a vezetéknév.. :)
2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
nem rossz , viszont gondolj arra is hogy nem neked kell egy egész életen át ilyen névvel élned, majd amikor suliba sz_arrá cikizik hogy egy hűtő márka a neve vagy vmi akkor lehet annyira nem fog örülni a kis Lehel :D
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Nekem épp Lehel kürtje jut eszembe róla.
2010. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
2.3.-al értek egyet,de a te döntésed.
2010. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekem azért nem tetszik, mert fiú név "létére" túl lány, nincsenek benne kemény msh-k, amiktől olyan jó kis férfias lehetne.
2010. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
21%
nem tetszik, valahogy mindig olyan hangzással ejtem ki, mintha lehelném:D:D:D de komolyan:D
2010. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Igen, Lehel kürtje meg a hűtőszekrény ugrik be róla azonnal. AMúgy pl. Erdélyben sok Lehel (is) van, mert ezt a nevet nem lehet románosítani.

Számomra furcsa név, én nem adnám a fiamnak.

2010. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretem a regi neveket...
2010. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem tetszik, bocsi! :-(

Nekem a lehellet jut róla eszembe, ami gázos szó,mert általában ha említésre kerül, akkor a dolog negatív. (Remélem érted mire gondolok!) (-:

2010. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
régi magyar név, szeretem ezeket, manapság már megint "divatba" jönnek, érdekes ízlelgetni.... egy sünim volt Lehel névvel, szegényke elpusztult pár hetesen és nekem ezért kicsit szomorkás ez a név......amúgy meg ezerszer inkább, mint Rómeó, Trevisz
2010. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!