Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen-?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy a legjobb barátnőm kiköltözött a családjával külföldre.Először nem,de most már kezdem érezni a nagy hiányát,azt,hogy nem futhatunk össze akármikor.Nem érzem magam egyedül teljesen,mert 3 éve van egy jó párkapcsolatom,van sok barátunk és anyukámmal is jól elvagyok.Könnyen barátkozok,nem azzal van a gond.Sok lány van a baráti társaságomban akikkel szoktam találkozni,de valahogy az ő társaságuk nem köt le,hogy úgy mondjam.Egyszerűen nincs olyan lány barátnőm,akivel szívesen vagyok,beszélgetünk,mászkerálunk...Annyira hiányzik már egy barátnő!Mit csináljak?Hol keressek egy "barátnőt"?Egyszerűen kicsit magam alatt vagyok már ez miatt.Itt a nyár,eddig sok helyre mentünk együtt a kiköltözött barátnőmmel és a ő barátjával,filmeztünk,fagyiztunk stb,ha akartam felhívtam és beszélgettünk,elmentünk egymáshoz,vagy csak úgy döglöttünk együtt.Most annnyira rossz.Úgy mennék ide-oda,de egyedül?Mit csináljak?Egyszerűen nem térek "magamhoz"!
2010. júl. 7. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkit hanyagolok a párom miatt(h. vele legyek),szóval nekem vannak ismerőseim,de barátaim nincsenek, én nem járok sehová,mert ahova járnék,a párom nem jönne.Egyedül nincs kedvem, szóval én se bulizni,se sportolni,szórakozni, utazgatni nem járok.(a párom járna,csak sokáig melózik és mire haza ér már nincs kedve semmihez, csak pihenni)Pedig fitalok vagyunk(23-25)
2010. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 dolgot ajanlok! 1. minden nyaron menj ki hozza nyaralni! 2. kerd meg anyukadat hogy koltozzetek ti is oda! ha elsonak nem engedi akkor minden nap kerdezd meg! megunja majd es kikoltoztok vmikor! csk akkor mond el ezt a pasidnak ha koltoztok es az is elkezdhet konyorogni!!
2010. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm egy másik városba költözött, s ha minden jól megy, én is elköltözöm (de az ellenkező irányba).

Interneten, sms- ben tartjuk a kapcsolatot, s most már annyira hiányzik, hogy tervezem, hogy meglátogatom.


Ha valóban a legjobb barátnőd volt, akkor nem tudod pótolni.

Nekem nem sok igaz barátom van, s nem is barátkozom túl könnyen.

a nyári kiutazás jó ötlet. Akár még úgy is, hogy az őszi szünetben is meglátogatod, gondolom ők is hazajönnek néha (pl: karácsony), így akkor is találkozhattok, aztán kimehetsz hozzá húsvétkor s aztán megint nyáron. De te is mondhatod neki, hogy nyáron jöjjön haza hozzátok nyaralni. Vagy közösen menjetek nyaralni 1-2 hétre.

2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat eddig.Amúgy tervezzük,hogy megyek ki hozzá,de ahhoz ugye pénz is kell=S habár nem olyan drága a repjegy,de akkor is,kicsit dolgozni kéne,hogy legyen pénzem,de hát munkát meg nem találok=(

Ők meg nem fognak elvileg hazajönni ünnepekre,ugyanis az egész családja kiköltözött,tehát felesleges is lenne hazajönni csak így...Ő si majd hazajönne hozzám,beszéltünk róla,persze mindenképp akarunk majd repkedni és találkozni.És úgy van,hogy ha nm vesznek fel fősulira,akkor megyek ki én is és pár hónapig kint maradok dolgozgatni. Ha felvesznek,akkor meg majd télen repülök hozzájuk.Igen ő a legjobb barátnőm és nagyon nehéz így. Első váalszolónak mondom,hogy én si most így vagyok,a barátom este jön csak,akkor meg nem mindig megyünk el valahova,egyedül meg ugye nekem sincs kedvem,de ilyen néha barátnőt meg nincs kedvem felhívni,tehát magányoskodok =( Csak egyszerűen nem tudom,szükségét érzem egy lány barátnőnek,akivel mindent megtehetek,amit eddig.Persze az elköltözött barátnőmmel beszélünk skype-on,meg e-mailben is,de nem tudunk minden nap,mert kapott munkát,ott ahol dolgozik,tehát ja=( Olyan szomorú vagyok.

2010. júl. 7. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Neked nem arra van szükséged, hogy néha találkozzatok, nyáron, ünnepekkor. Neked mindig szükséged van rá, bármikor, amikor épp szomorú vagy, vagy történt valami jó dolog az életedben, jó lenne átmenni hozzá. Ritka kincs az ilyen barát, és ehhez az kell, hogy ott legyen közel.

Nekem sok barátságom ment tönkre a távolság miatt (én vagy ők költöztek)

Egy barátnőm van, aki 20 éve megvan. Hozzá bármikor átmehetek, és olyan jó néha munka után átmenni hozzá, dumcsizni kicsit, stb. Még annak ellenére is jó, hogy sokszor bizonyította, nem igazán barát. De ott van a közelben és ő az akivel mindent meg tudok osztani. Nekem is vannak kevésbé közvetlen baráti kapcsolataim, de azok felszínesek. Igazán csak ez a lány ismer, és tényleg senki nem érti, hogy miért barátkozunk, és én magam sem értem sokszor, mégis úgy érzem előtte tudok igazán megnyílni.

2010. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az átérzést,és igen igazad van.Jó,hogy neked most is van ilyen barátod.Azért a távolság ellenére is megmarad a barátságunk,csak nem lesz ugyan olyan sajnos!=(
2010. júl. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!