Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet a nevéről ítélni egy...

Meglehet a nevéről ítélni egy embert?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kérdést olvasok itt, hogy mi a véleményetek X vagy Y névről, majd a válaszok között olyan, hogy utálom az összes X-et, vagy ki nem állhatom az Y-okat. Sokan valóban a neve alapján beskatulyázzák a másikat?
2010. júl. 6. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy a hangzás alapján ítélnek. mittudomén: !Izabella, ez olyan fensőbbséges! Aléna, ez olyan cicababás! Alex, ez olyan focistás! Dávid, ez olyan beképzelt sulikedvencpasijás!

én a Dalma névvel voltam így, mert ismertem egy Dalmát, aki egy r*banc volt. de megismertem egy másik Dalmát, akit nagyon szeretek. megváltozott a véleményem a Dalmákról!=)

2010. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az egy dolog, hogy a neveknek van jelntésük, és ez a jelentés v.hogyan alakítja az ember tulajdonságait, de ezen kívül rengeteg más is van, amiért egy ember olyan, amilyen. Nekem van több, pl. Zsófia nevű ismerősöm is. Van olyan közülük, aki csendes, szerény, és van, aki harsány, körülöttem forog a világ-típus.
2010. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!