Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnám fel?...

Hogyan dolgozhatnám fel? Apukámmal hogyan viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés

Arról van szó, 20 éves fejjel, ma megtudtam, hogy amikor kiderült, hogy anyukám terhes lett velem, apukám ellenzett. Anyukám viszont "kiállt" értem és azt mondta apumnak, hogy már pedig megmaradok. Ezért akkor régen, össze is vesztek csúnyán... Szóval apukám abszolút nem akart engem, becsúszott gyerek vagyok. Ha nem tudom meg, hogy ez történt a születésem előtt, akkor nincs semmi gond, mert jó a viszonyom apukámmal... de ez így most hirtelen mellbe vágott.

Hogy lehet ezt elfogadni, hogy eredetileg nem is akart apum? és most hogyan viselkedjek vele?!

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 6. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De megváltozott a véleménye, miután megszülettél.
2010. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is becsúszott gyerek vagyok, apukám engem sem akart. Nem volt ott a szülésnél, anyu hívta fel utána, hogy kislány lett. Itt apu szépen lecsapta a telefont...


Nekem eszembe sem jutott emiatt haragudni rá. Emiatt anyunak kell...

2010. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Jól írta a 20:58-as: "Nem TÉGED nem akart!"


Amikor én születtem, apám ÖCCSÉNEK MÁR volt két FIA, tehát részéről elvárás volt, hogy minimum fia születik elsőre. Pechére lánya lett... amíg nem ismertem a körülményeket, nem értettem magamban, hogy miért gondolom, hogy mindent úgy kell csinálnom, mint egy fiúnak: kislánynak utáltam a szoknyát, kisautókkal játszottam meg cowboyosat, mindig fiúk között voltam, lomposan öltözködtem, úgy beszéltem mint egy fiú.


Ha nálad ez amúgy nem hatott ki a gyerekkorodra, tehát nem érezted azt, hogy távolságtartó veled apukád, vagy hogy érzelmileg nem tudtok közel kerülni egymáshoz, akkor szerintem is kár ezen rágódnod.

2010. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!