Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem miért...

Mit csináljak? Velem miért nem törődnek ennyit?

Figyelt kérdés
A 12 éves hugomnak műkörme lehet,eljár ide-oda,nekik nem nézik hány órát ül a gép előtt,ha egy fél órára ide ülök,akkor már szólnak,hugom pedig több mint 10 órát ül itt,annyi csokit eszik amennyit akar,nem szólnak rá semmiért,hírből sem ismeri a mosogatást,stb..Engem nem szeretnek? Mindig kibeszélnek.
2010. júl. 6. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma 20:15-ös,Te mégis minek írtál ide,hmm?


Egyébként Őt bizonyára jobban szeretik,Ő a kisebb,akit elkényeztetnek.Igazságtalanok és elvakultak a szüleid,és van egy rossz hírem:ez így is marad,hacsak észre nem veszik magukat.Erre viszont kicsi az esély.

2010. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most is szerelmi bánatom van,ballagtunk,tetszik egy srác,stb..Észre sem veszik!! Bezzeg ha majd felnövök,akkor nem igazán fogok nekik segíteni,mert ők sem tettek szinte értem semmit.
2010. júl. 6. 20:22
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem!!

Soha nem szoktam visszaszólni neki,én csak nyelek.

Tényleg,nem vagyok csavargós,semmi!

2010. júl. 6. 20:27
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Csak annyit tudok mondani hogy mást nem tudsz tenni csak tűrni :s

Probálj ugyanilyen maradni mert ha visszaszolnál biztos rosszabb lene!

2010. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz!! Jó h nekem nincs ilyen problémám!

Sztem kérdezd meg finoman de világosan h miért van ez és mond meg h nem érzed azt h egyenlőként kezelnek a testvéreddel!

Ezt így mond meg! ha meg kitérnek meg nem vesznek figyelembe

akkor mond h sose fogsz rájuk számítani v ilyesmit.


Az a lényeg h állj ki az igazadért!:) Sose hagyd h így bánjanak veled és ne próbálj elmenekülni a a problémáid elől fűvel meg egyéb hülyeséggel!!

15/F

2010. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ma 20.33

Sztem ez a legrosszab tanács:(

Az igaz h nem kell visszaszólni meg hisztizni de sose szabad csak tűrni!:S Van aki ebbe kattan be, ez készíti ki magát! Ráadásul csöndben tűrni akkor honnan tudják h neked mi a véleményed??

2010. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
58%

Most ne haragudj, de az ilyen szülőknek nagyon beverném a pofályát!!!!!

Már csomó ilyet olvastam, és már jobban feldühítettek, mint a történet íróját : /

Nem lehet rá lehetőség, h mondjuk a nagymamádéknál lennél?? (feltéve ha még élnek, v tudnak rólad godoskodni, vagy ha jó kapcsoladba vagytok, persze :) )

Mert mondjuk először mondd meg a szüleidnek, ha már ennyire nem törődnek veled - már pedig ez így van - akkor te elmész a nagyidékhoz...

És ha tényleg ennyire nem érdekled őket, és a nagyidékis beleeggyeztek, menj el hozzájuk...

És fel a fejjel!!! :)

Kis idő múlva minden percet bánni fognak amit nem töltöttek veled!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem segítettem, és bocsi, h kicsit hosszúra sikerült! :)

2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy ez egész életed során már így marad. Anyósomnak is van egy húga, és az anyjuk a mai napig kivételez vele. Amit az egyik lánya megszerez a saját erejéből, azt ő betunkolja a kis kedvencnek szeretetből? És tudod mi a poén? Hogy éppen anyósomék fogadták be az öreglányt, de az még mindig a kisebbet ajnározza, holott ők sokkal jobb anyagi helyzetben is vannak. Lehetne még folytatni hosszan, lényeg, hogy látom, hogy anyósnak ez még ennyi év után is nagyon fáj. A legjobb, amit tehetsz, hogy vársz, tanulsz, és ha leérettségiztél elmész egyetemre egy messzi városban és megalapozod a saját életed.
2010. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen,énis azt tervezem hogy leérettségizek,elmegyek egy céghez,és teszek félre pénzt,aztán agyő!!

Ott aztán nem szólhatnak bele semmibe.

Pénzügyes leszek,az meg elég jól keres,számviteli ügyintéző.

2010. júl. 7. 10:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni, hogy a szülők is emberek, és bármennyire is nem ismernék be soha, előfordul, hogy az egyik gyereküket jobban szeretik, mint a másikat. Mert a gyerek is ember, van egy személyisége, ami vagy egyezik a szülőkével, vagy nem... nálunk én vagyok az idősebb, nekem kellett tűrnöm, öcsémnek volt egy betegsége kiskorában és ez kihatott sokáig, jobban óvták még akkor is, mikor már semmi baja nem volt, de ez rögzült bennük, meg az, hogy én legyek az okosabb, türelmesebb, mert én vagyok a nagyobb. Sokat verekedtünk. Mostanra felnőttünk és jó testvérek lettünk. Vigyázz arra, hogy ne a húgodon állj bosszút, nem ő tehet erről a helyzetről, max. visszaélni tud vele a károdra, de felnőtt korotokban csak ő lesz neked, mikor a szüleid már nem lesznek majd...
2010. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!