Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a barátom...

Miért utálnak a barátom nagyszülei?

Figyelt kérdés
Egy hétre nyaralni mentem a szerelmemmel, az Ő nagyszüleivel, és a 10 éves unokahúgával. Első nap semmilyen konfliktus nem volt, de picit feszélyezve éreztem magam, éreztem, hogy nem kedvelnek a nagyszülők. Aznap este a szerelmem reklámozta, hogy én milyen jó bundás kenyeret tudok csinálni. Erre az unokahugica azt szeretett volna reggelire, amibe én beleegyeztem. Reggel arra ébredtem, hogy a kislány sír. Mint kiderült, a nagymami beelőzött, és csinált legalább 5 bundás kenyeret ( soha nem fogom megtudni, hogy azokkal mi lett. valószínűleg a kukában végezték. ) Attól a jelenettől kezdve a nagymami mindenbe belekötött, amit csináltam. Az apartmanban, ahol laktunk, kitakarítottam a fürdőszobát, a konyhát, a nappalit ( a szerelmemmel a nappaliban aludtunk ), eltakarítottam minden piszkot, nem csak magam után, utánuk is. Ők közben lenn sütkéreztek a tengerparton. Utolsó előtti napon még nagyobb konfliktus alakult ki...Nem bírtam tovább, hogy mindenbe belekötnek, és megmondtam a szerelmemnek, hogy szerintem nem helyes, hogy nem véd meg a nagyszüleivel szemben. Ebből hatalmas vita lett, aminek a végén fogtam magam, és sírva kirohantam a tengerpartra. Később visszamentem, és elmagyaráztam az okokat. ( stressz ) De most jön a jó rész! A hazautazásunk napján a nagymami felhívta a fiát ( a szerelmem apját ), aki nekem esett, hogy mit képzelek magamról. Elé álltam, és neki is megmondtam, hogy nem tettem semmi rosszat, mosogattam, főztem, bevásároltam, az összes háztartásbeli feladatot elvégeztem...Szerintetek mi lehet az utálatuk oka?
2010. júl. 6. 19:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9 hónapja vagyunk együtt, és a barátom ebben az évben osztályelső lett. Szóval nem hiszem, hogy a tanulmányait félteniük kellene.
2010. júl. 6. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Idősebb vagy a kisfiucskánál. Azt hiszik, ki fogod őt használni. Pl. elcsábítod. Egy 16 éves lány sokkal érettebb, mint egy 15 éves fiú. Egyszerűen nem tetszik a családnak a kapcsolatotok.
2010. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Engem is érdekelne, hogy barátod apukája mit szólt.


Egyébiránt mindent jól csináltál, ne okold magad egy percig sem!

Szerintem lehet, hogy féltékeny lett a nagymama. Nyilván azért is kezdett önigazolásba és előzött meg téged a bundáskenyérrel.


Ahogy a neved is mutatja, tündéri kiscsaj lehetsz ne törődj azzal, hogy ők ilyen utálatos emberek. Az ő szegénységi bizonyítványukat mutatja, hogy nem képesek veled normálisan viselkedni.

Te 16 évesen érettebben kezelted a helyzetet, mint ők.


Ha nem a féltékenység az ok akkor lehet, hogy simán egy besavanyodott öregasszonnyal van dolgod, aki mindig azt nézi mi be tudna belekötni. Van egy pár ilyen...

Lehet, hogy pl. a külsőd sem tetszik neki és ő ezt így kezeli.

Habár ha a bundás kenyérrel kezdődött az ügy vagy akkor teljesedett ki igazán akkor szerintem az lehet a háttérben, hogy féltékeny amiért téged szeret és dicsér az unokája. Vagy eddig ő nem törődött velük eleget és most akarja hirtelen bepótolni, nehogy te kerülj jobb helyzetbe.

Röviden hisztis p.csa az a nő. :P

2010. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk erről már beszélgettünk a barátommal, és egyikünket sem érdekli az egész. Szimplán csak idegesítő, legszívesebben beolvasnék nekik, de nem tehetem. Rossz, hogy egy ilyen helyzetben egyszerűen tilos kiállnom magamért. Itt az ideje, hogy megszokják, hogy az unokájuk engem szeret. Én vagyok az első barátnője, és szerintem nagyon is nyilvánvaló lehetett számukra, hogy szeretem az unokájukat.
2010. júl. 6. 19:53
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Hát nézd, tökéletes ember nincs. Mosol, főzöl, takarítasz, imádod az unokájukat, kicsit furcsa, hogy ennyire feddhetetlen vagy. Meg tudod én elhiszem, hogy szerelmes vagy és szereted a barátodat, de minden második szavad, hogy így a szerelmem, úgy a szerelmem, ha elöttük is ennyire megy a "szerelmeskedés" egy konzervatív felfogású idős embernek lehet, hogy valóban nem tetszik.
2010. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, hogy ezt mondja mintha azt mondaná a pasim. A szerelmem szóba nem nagyon lehet belekötni, úgy értem a nagyszülőknek sem.

Mondjuk ha nyálaskodva használja valaki félpercenként akkor engem is irritálna.


De kérdező, szerintem már tudod az okot.

Ők ilyenek, ennyi. Azt írod az anyukáját is utálják a szerelmednek. Vannak ilyen családok. Pl. nálunk is utálták sokáig anyukámat apai nagyszüleim. Hogy miért? Konkrétan senki sem tudja...

Hagyd a fenébe, ne törődj velük. Max máskor nem mentek együtt nyaralni, ha nem muszáj.

2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!