Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a barátom...

Miért utálnak a barátom nagyszülei?

Figyelt kérdés
Egy hétre nyaralni mentem a szerelmemmel, az Ő nagyszüleivel, és a 10 éves unokahúgával. Első nap semmilyen konfliktus nem volt, de picit feszélyezve éreztem magam, éreztem, hogy nem kedvelnek a nagyszülők. Aznap este a szerelmem reklámozta, hogy én milyen jó bundás kenyeret tudok csinálni. Erre az unokahugica azt szeretett volna reggelire, amibe én beleegyeztem. Reggel arra ébredtem, hogy a kislány sír. Mint kiderült, a nagymami beelőzött, és csinált legalább 5 bundás kenyeret ( soha nem fogom megtudni, hogy azokkal mi lett. valószínűleg a kukában végezték. ) Attól a jelenettől kezdve a nagymami mindenbe belekötött, amit csináltam. Az apartmanban, ahol laktunk, kitakarítottam a fürdőszobát, a konyhát, a nappalit ( a szerelmemmel a nappaliban aludtunk ), eltakarítottam minden piszkot, nem csak magam után, utánuk is. Ők közben lenn sütkéreztek a tengerparton. Utolsó előtti napon még nagyobb konfliktus alakult ki...Nem bírtam tovább, hogy mindenbe belekötnek, és megmondtam a szerelmemnek, hogy szerintem nem helyes, hogy nem véd meg a nagyszüleivel szemben. Ebből hatalmas vita lett, aminek a végén fogtam magam, és sírva kirohantam a tengerpartra. Később visszamentem, és elmagyaráztam az okokat. ( stressz ) De most jön a jó rész! A hazautazásunk napján a nagymami felhívta a fiát ( a szerelmem apját ), aki nekem esett, hogy mit képzelek magamról. Elé álltam, és neki is megmondtam, hogy nem tettem semmi rosszat, mosogattam, főztem, bevásároltam, az összes háztartásbeli feladatot elvégeztem...Szerintetek mi lehet az utálatuk oka?
2010. júl. 6. 19:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves lány vagyok.
2010. júl. 6. 19:33
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod szerintem, hogy nincs oka, szimplán hülyék. Mondjuk ezt a bundáskenyeres sztorit nem értem, meg úgy egyáltalán, hogy milyen konfliktusok voltak, mert ezt nem igazán részletezted.
2010. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod hány éves? Nem lehet, hogy az a gondjuk, hogy fiatal(ok) vagy(tok) még?
2010. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elég konzervatív felfogású emberek. Szerintük egy gyereknek nem lehet véleménye, és szerintem ez is közrejátszott, hogy amikor ezt-azt-amazt akartak rámtukmálni, akkor visszaszóltam, természetesen kedvesen. Igazán nem értem, mi a bajuk velem, annyira nem is érdekel, csupán az okokat lenne jó tudni.
2010. júl. 6. 19:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Barátom 15 éves.
2010. júl. 6. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Mi a bajuk veled?

Hát az,hogy visszaszóltál!

Nem probléma,ha nagy az egód,de akkor azt ne más nyakán gyakorold!

2010. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt lehet a gond (hogy konzervatív felfogásúak). Szerintem még gyerekeknek tartanak titeket, és meg ne haragudj, de nekem is túl korainak tűnik még ez a nyaralgatás :S A nagymama még úgy tekinthet az unokájára, mint egy kisfiúra, és ezért nézheti rossz szemmel, hogy barátnője van..ez részben érthető, részben hülyeség. Nem volt ilyenről szó?

második vagyok.

2010. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az após mit szólt ehhez? Neked adott igazat?

Ha mindenki ellened van sajnos nem tudsz mit csinálni. Soha ne kérd a szerelmed, hogy álljon ki melletted a családja eellen. Erre egyszerûen nem kérheted. Vagy megteszi magától, vagy nem. Annyit tehetsz, hogy megmondod a barátodnak, hogy te ûgy érzed a családja nem szeret téged és ezért nem nagyon szeretnél velük találkozni. Remélem megoldódnak a gondok. Régóta vagytok együtt? Ne lehet, hogy azért nem szeretnek, mert még fiatalnak tartanak titeket egy kapcsolathoz és mondjuk féltik a fiú tanulmányait? Csak találgatok.

2010. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, bocsi a sok elírásért...
2010. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát erre megint egy csodálatos dolgot írhatnék...A szerelmem édesanyja szintén összetűzésbe keveredett velük. 17 éve van együtt a szerelmem édesapjával, és emiatt az anyósa gyűlöli, csak 1 évet jósolt nekik. Talán az is baj volt, hogy a fiuk jelenlegi feleségéért elhagyta anno a menyasszonyát. Nem tudom, velem mi a bajuk, én mindig elmondom a véleményemet, akár érdekli az illetőt, akár nem, és a saját fejem után megyek. Remélem nem kell többet találkoznom velük. Az anyai ágon levő nagymama elfogad, kedves, sokkal nyitottabb, és kimondja, amit gondol. Ellenben az apai nagyszülőknek 'kiváltsága', hogy belehazudjanak az ember szemébe. Megkérdeztem nyíltan, hogy van-e valami problémájuk velem, és hogy mi az, de csak annyi volt a felelet, hogy semmi. És természetesen tovább folytatódott a piszkálódás.
2010. júl. 6. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!