Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hét alatt nem jut el látogat...

2 hét alatt nem jut el látogatoba hozzánk?

Figyelt kérdés

Sógornőm 2 hete itthon van "nyaralásbol" és máskor kb hetente jön, most meg még fel sem hívott engem, hogy mi újság, csak a páromat (máskor fel szokott). Ráadásul úgy, hogy 1,5 hete egyszerre vagyunk betegek ketten a kislányommal és annyit nem kérdezett a legdurvább első napokban, hogy kell e valami gyógyszertárból (nálunk korán bezár, a férjem meg sokáig dolgozik igy elég esélytelen h ő menjen), boltból, van e főtt kajánk (ezt is szokta máskor) - amugy nem volt és rendeltem, mert arra sem volt erőm h nekiálljak főzni elég volt h betegen a kis beteget ápolom. De már az jólesett volna, ha csak meglátogat, a gesztus.

Idejéből kitelt volna, mert párom szerint hú de elfoglalt, de: váltott müszak miatt durván 2 nap munka után kb 2 nap otthon van, plusz a másik 2 tesojáéknál (fiuk) szokott mosni mert neki pici a lakása és nincs gépe, és amig tart a program, ott szokott beszélgetni. 10 percre lakunk, gyalog. Most az utazásból hazatérve 2 kör mosása tutira volt, meg szerintem már azota is minimum 1. Ha akart volna átjöhetett volna. Ha nem is segíteni (mert nyilván megoldottuk igy-úgy mindent ketten is), de legalább a gyerek miatt (hozzáteszem 5 testvér közül csak nálunk van gyerek és vsz ez így is marad, szoval kicsit nagyobb becsben is lehetne tartani).

Nem értem miért nem jött, pedig jóban váltunk el legutóbb. Az apjukat most műtötték, és nem mentünk el meglátogatni betegen? Vagy h nem is tudtunk róla (3-an nem hallottuk: párom, én, anyum -épp itt volt látogatóban- mikor állítólag mondták, az elég érdekes) esetleg ezen sértődött meg? Nem tudom ezt most hova tenni.


2019. máj. 12. 08:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan, te olvasod amit írtàl?

Szàmon tartod, hogy mikor hova megy, hol mos, hogy dolgozik stb., és ő rohangàljon nektek gyógyszertàrba, esetleg 3 fogàsos menüt ne üssön össze?Tán még az ablakokat is megpucolhatná csak azért, mert ti betegek vagytok.

Te nem vagy szàzas esküszöm!

Gondolom nem kilométerekre laktok a gyógyszertàrtól, vagyis ti is elmehetettek volna, màsrészt attól mert van gyereked, nem körülötted forog a vilàg.Mondom ezt anyaként.


Nekem van egy öcsém, két felnőtt unokatestvérünk, egyedül nekem van gyerekem eddig, mégsem lettem 9 évvel ezelőtt felsőbbrendű csak azért, mert szültem.

Szerintem szállj magadba egy kicsit.

2019. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Látogatóba lehet eljutna, csak te nem látogatót vársz, hanem egy ingyenes bejárónőt követelsz. Ami a legszebb, hogy mindezt még nem is látod. Én már rég leépítettelek volna a helyébe, jól tette, hogy egy kicsit kiszállt ebből.
2019. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezeket tényleg megtette régebben, akkor ez egy totál beteges kapcsolat volt.
2019. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
"csak nálunk van gyerek és vsz ez így is marad, szoval kicsit nagyobb becsben is lehetne tartani" - húha, szültél egy gyereket, és ez olyan elképesztő, fantasztikus teljesítmény, hogy most mindenkinek körülötted kéne ugrálnia. Lol. Amúgy honnan kéne tudnia kell- e valami neked a gyógyszertárból?
2019. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen húsos-csontos jellegű kérdésekről mindig csinálok képernyőképet, hogy- miután a kérdező bevágja a durcit és törölteti a kérdést- később is tudjak rajta nevetni, vagy csak csodálkozni, hogy hogy gondolhat valaki ilyeneket :D
2019. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Nembírom:DDDD

Szóval szerinted a sógornődnek elsődleges, hogy titeket látogasson, és fényesre nyalja a feneketeket?! Meg miért kéne a ti gyereketeket nagy becsben tartani?:D Ki ő, az angol királynő? Vagy az amerikai elnök?


Ne akard már beosztani másnak az idejét. Alapból nem mennék beteg rokonhoz/baráthoz látogatóba, de ilyen sz..rágó, undok nőhöz aztán soha!

2019. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, itt mindenki, aki úgy gondolkodik, hogy a családtagoktól elvárható a kölcsönös segítség, az le lesz hordva a sárga földig. Ha ilyen közel lakik, és szoros a viszonyotok, akkor bizony illett volna megkérdeznie, higy segíthet-e valamit. Mondjuk gyógyszert hozni, vagy főzni. Bizony, amikor mi egy városban laktunk a rokonokkal, akkor ezt megtettük egymásért. Ha beteg volt, elmentem a gyerekéért az oviba, ha főztem vittem belőle, vagy ha a gyerek volt beteg vigyáztam rá, higy el tudjon intézni valamit, és persze fordítva is működött. De mint tudjuk ez beteges, az egészséges családi hozzáállás a másik lesz@rása.
2019. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
Családtagoktól elvárható a segítség. A férj nem családtag? Az ő dolga lenne elsődlegesen. Ő is elmehet patikába, főzhet a családjának. Nem csak a női családtagok dolga a segítgetés.
2019. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%
Bizony, #17 igazat szólt. Te lettél a Fényességes Nagykirálynő, aki világra pottyantott egy purgyét, mostantól mindenki neked szalutál!
2019. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

17-es szépen aláaknáztad magad az érteletlen hozzászólásoddal! Hogy miért? Te véded a Kérdezőt, hogy a család legyen összetartó, érdeklődő a másik gondja iránt stb stb, de az felett látom sikerült átsiklanod, hogy a Kérdező apósát műtötték és neki halvány gőze nem volt róla, az pedig eszébe sem jutott, hogy meglátogassa vagy esetleg egy jobbulást kivánok- üzenetet küldjön. Felteszem megfázásról van szó a kérdező esetében, ami tényleg kellemetlen, de azért azt ne mondja senki, hogy 1,5 hétig tetőfokán áll a betegség és addig ki sem lehet mozdulni!

Itt szimplán arról van szó, hogy a Kérdező- arra hivatkozva, hogy ő szült egy gyereket- ELVÁRJA, hogy mindenki körülötte sürögjön forogjon és mindenki hozzá igazodjon és legyen megértő, mig ő kb. azt sem tudja, hogy a többiekkel mi történik (leszámitva a sógornő utáni leskelődést). Az viszont nem maradhatott el, hogy a Kérdező ne kürtölje szét, hogy ők betegek. Arra már nem volt energiája, hogy rákérdezzen, hogy ki hogy van. Esetleg após.. Na ennyit a Kérdezőről és a családi támogatásró kedves 17-en lángész..(haha).

2019. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!