Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hét alatt nem jut el látogat...

2 hét alatt nem jut el látogatoba hozzánk?

Figyelt kérdés

Sógornőm 2 hete itthon van "nyaralásbol" és máskor kb hetente jön, most meg még fel sem hívott engem, hogy mi újság, csak a páromat (máskor fel szokott). Ráadásul úgy, hogy 1,5 hete egyszerre vagyunk betegek ketten a kislányommal és annyit nem kérdezett a legdurvább első napokban, hogy kell e valami gyógyszertárból (nálunk korán bezár, a férjem meg sokáig dolgozik igy elég esélytelen h ő menjen), boltból, van e főtt kajánk (ezt is szokta máskor) - amugy nem volt és rendeltem, mert arra sem volt erőm h nekiálljak főzni elég volt h betegen a kis beteget ápolom. De már az jólesett volna, ha csak meglátogat, a gesztus.

Idejéből kitelt volna, mert párom szerint hú de elfoglalt, de: váltott müszak miatt durván 2 nap munka után kb 2 nap otthon van, plusz a másik 2 tesojáéknál (fiuk) szokott mosni mert neki pici a lakása és nincs gépe, és amig tart a program, ott szokott beszélgetni. 10 percre lakunk, gyalog. Most az utazásból hazatérve 2 kör mosása tutira volt, meg szerintem már azota is minimum 1. Ha akart volna átjöhetett volna. Ha nem is segíteni (mert nyilván megoldottuk igy-úgy mindent ketten is), de legalább a gyerek miatt (hozzáteszem 5 testvér közül csak nálunk van gyerek és vsz ez így is marad, szoval kicsit nagyobb becsben is lehetne tartani).

Nem értem miért nem jött, pedig jóban váltunk el legutóbb. Az apjukat most műtötték, és nem mentünk el meglátogatni betegen? Vagy h nem is tudtunk róla (3-an nem hallottuk: párom, én, anyum -épp itt volt látogatóban- mikor állítólag mondták, az elég érdekes) esetleg ezen sértődött meg? Nem tudom ezt most hova tenni.


2019. máj. 12. 08:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a vergődés hogy elszámolgatod az idejét, meg miért nem veled foglalkozik?
2019. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Betegek voltatok... Ad 1. Ha az en gyerekeim meg enis beteg vagyok a hatam.kozepere nem kivanok senkit ad2 ha valaki beteg ahhoz biztosan nem fogok menni... Teljesen logikusan azert mert nem ohajtom enis elkapni..
2019. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Bakker, tényleg nagyon beteg vagy, hogy azt lesed, és kívülről fújod, hogy más mit csinál, milyen időbeosztással! Neki kellett volna titeket ápolni, vagy főzni rátok? Komolyan neki kellett volna ellátnia titeket kajával, meg gógyszerrel, mert a férjed sokáig dolgozik? Ugye te is érzed, hogy ez mennyire szánalmas...

Meg minek ment volna oda, hátha ő is elkapja? Ugyan már! Van saját élete, miért a tietekbe kellene betagozódnia? Lehet, hogy most a két hét "nyaralás" alatt esett le neki, hogy mennyire rá vagy akaszkodva, és lazítana a gyeplődön...

2019. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Ha jóban vagytok és őszinte a kapcsolatotok, akkor elvárások helyett bátran kérj.

Én pl simán megtenném a te helyzetedben, hogy felhívnám, "ne haragudj, nem akarok visszaélni a kedvességeddel, de olyan szarul vagyok, légy oly kedves hozz gyógyszert/kaját akármit".

2019. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
HAtalams, menjen a sógornőd gyógyszerért, emrt a férjedet nem érdekli, hogy ti betegek vagytok. Ha érdekelné, lenne gyógyszeretek.
2019. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Tehat hianyzik a cseled a hazbol?

Ha eddig mindig ott volt, akkor most miert kell ebbol nagy ugyet csinalni? Nem koteles kiszolgalni titeket! Arra forditja az idejet es azt latogat meg akit akar.

Lehet, hogy csak nem akarja elkapni a betegseget, ami eleg sanszos ha ket ember is fertozi a levegot a hazban.

Az pedig igazan nem helyenvalo, hogy azt lesed, hogy mikor es hova megy. Az, hogy a kislanyod egyeduli gyerek a csaladban az nem azt jelenti, hogy korulottetek forog a vilag. En dolgoztam mar ilyen beosztasban, es hidd el az a ket nap semmi! Kell ido mire regeneralodik a szervezet..A sogorno valoszinuleg tisztaban van az elvarasaiddal es mar csak azert sem ment at, de szerintem a ti 1,5 hetetekbe belefert volna egy apos latogatas..az ido alatt azert javul a helyzet. Na de ha nektek meg volt ra az ok, hogy ne latogassatok meg apost, akkor fogaddel, hogy sogornodnek ugyszinten meg volt az oka amiert nem latogatott meg. Az a baj, hogy latszik, hogy szultel egy gyereket es ezert ugy erzed te vagy a legfontosabb a csaladban...

2019. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Betegen is el lehet ám menni gyógyszertárba, a gyereknek sem árt ha pár percre szív egy kis friss levegőt. Egyetértek a többiekkel, miért az ő felelőssége lenne, hogy nektek legyen kaja meg gyógyszer. Másrészt én sem mennék beteg emberekhez látogatóba, hogy még a végén én is elkapjam, és mikor betegen otthon vergődöm, nekem sincs kedvem látogatókhoz.

Rendkívül visszataszító a gondolkodásmódod és én ezek után a sógornőd helyében nem is keresnélek.

2019. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelmű hogy itt a te és a férjed kapcsolatával van a baj.
2019. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Az a legnagyobb bajod, hogy elkezdte élni a saját életét, és nem téged ugrál körül. Igaza van!
2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Pofád az van. Már csak agyat kellene növeszteni mögé.
2019. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!