Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szinesíthetném a...

Hogyan szinesíthetném a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, és szeretnék új színt vinni a kapcsolatunkba, hogy ne laposodjon el. (Nem szexuális értelemben kérdezem, ezért ilyen jellegű válaszokat nem is várok.)Én 39 éves vagyok, a férjem 41. Elsősorban férfiak válaszait várom, hogy mitől lehetne izgalmasabb, kalandosabb, szenvedélyesebb a kapcsolatunk a férjemmel? Kinek van valami jó tippje?
2010. júl. 6. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerek van? Mert akkor úgy írok programokat.
2010. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó programok, nyaralás, jó beszélgetés, szexi fehérneműk, romantikus vacsik...

Sok sikert és kitartást!

2010. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem van az előző házasságomból egy már felnőtt 18 lányom, aki most megy egyetemre. A férjemnek nincs saját gyereke. Szeptembertől többnyire kettesben leszünk. A jó beszélgetések már most is megvannak. Nagyon jó a kapcsolatunk, de szeretnék még többet tenni érte, hogy így maradjon még nagyon-nagyon sokáig.
2010. júl. 6. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár te kifejezetten kérted, hogy ne szexuális téren

adjunk tanácsot.

Én mégis azt mondom ha nagyon kezdene elleposodni csakis az segíthet!!

2010. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. azthittem kisgyerek van, ezért kérdeztem!:) de hát ha kettesbe lesztek, akkor menyjetek kirándulni, futni (eszméletlen összetudja ezis hozni az embereket), süssetek, főzzetek együtt, állatkert. most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha ezsembejut még akkor irok.
2010. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy, milyenek vagytok.

Én sok ötletet tudnák adni, mert már sokmindent csináltam.

Igaziból bármi jó lehet, amit még nem csináltatok.


Ha bevállalósak vagytok elmehettek egy kúszós-mászós barlangtúrára. De az is elég izgalmas, ha az Aggteleki hosszútúrára jelentkeztek be, ami nam nahéz túra, de ott már nincs kivilágítva. Osztanak reflektort, és kaptok védősisakot is, szóval izgalmasabb, mint az átlag túrák.


De ha bárhová elmentek túrázni, ahol szép helyek vannak az is nagyon jó. Ha még nem aludtatok sátorba próbáljátok ki. De ha nincs sátratok, és nem is akartok rá beruházni keressetek egy olyan szállást, ahol van jurta. Az is egy érdekes dolog.

Szép hely pl a Kis-Balaton kányvári szigete.

Fedezzetek fel valami érdekes dolgot, a lakóhelyetek közelében, amit még nem ismertek. Mindenhol van ilyen, csak lehet, hogy a többség nem is ismeri.

Lehet ez akár egy érdekes nagyon öreg fa, vagy bármi.


Nem tudom, hogy hol laktok, hogy ott mi van.

Menjetek le egy táncházba, oda bárki bemehet. Oda bárki lemehet kötelezettség nélkül, és megtanítanak egy kicsit táncolni. Vagy iratkozzatok be egy társastánc tanfolyamra. Ez kimondottan jó közös sport pároknak.


Vagy kezdjetek el bármilyen más sportot együtt. Keresetek az érdeklődéseteknek megfelelőt. Lehet ez bármi.


Vagy menjetek el Kapolcsra. Az is nagyon jó hely.


Vagy játszatok mondjuk Twistet, vagy bármilyen közösségépítő játékot. Kezdjetek el kirakni egy 1000 darabos kirakót.

Vagy gyújtsatok tábortüzet. Esetleg énekelhettek is melette. Az se baj, ha nem ketten vagytok.


Vagy nézegessétek együtt a felhőket, hogy melyiknek milyen az alakja stb.


De az én párommal pl. egy izgalmas program volt a padláson kutakodás, és az ottani régi kincsk felkeresése is.


Akár mondjuk kezdjetek egy kis családfakutatást valamelyikőtök családjáról az is izgalmas lehet mindkettőtöknek, hisz jobban megismeritek egymást általa.


Szóval bármi ami kicsit is újítás, és örömmel csináltok, a lényeg, hogy ne szürköljetek el, és hogy jól érezzétek magatokat.

2010. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kirándulás,

koncertek,

fesztiválok,

színház,

vidámpark,

állatkert,

mozi,

hangszertanulás,

közös főzések,

éneklés,

túrázás,

festés,

városotok újra felfedezése (ha Pesten laktok, akkor ez még érdekesebb, minden napra/hétre egy új helyszín), de vidéken is biztos találtok érdekességet.

tanfolyamok: tánc, kosárfonás, korongozás, íjászat, golf, tenisz, lovaglás, fallabda,

közös futás vagy bicajozás (pl: bicajtúra a Balaton körül)

fürdők látogatása (Bükfürdő, Eger, Mezőkövesd, Bogács, Hévíz, Tiszaújváros, Kehidakustyán, Egerszalók, Demjén, Miskolc-Tapolca stb.)

jóga,

nyelvtanulás közösen, vagy csak egy jó könyvet olvassatok el egyszerre, s beszéljétek meg...


Most ennyi jutott eszembe. Ezek lehetnek közös programok, de érdemes olyan programokba is belemenni, ami a párodat érdekli, téged nem annyira, de mégis megnézni, hogy mi miatt szereti a párod ennyire. (Nyilván fordítva is)

Sok sikert!

2010. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!