Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen ki tudnék költözni...

18 évesen ki tudnék költözni az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A keresztszüleim California-ban élnek pontosabban San Diego-ban.Már amerikai állampolgárnak számitanak. 7 éve ott élnek. Ha én ki szeretnék hozzájuk költözni akkor van rá esély hogy automatikusan kapok zöldkártyát/állampolgárságit, vagy azt csak 18 éves kor alatt lehet kérvényezni? A válaszokat előre köszönöm. :)

2019. máj. 5. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Az okosoknak: Én 5 év után kaptam állampolgárságot. Ugyanis 5 év zk után lehet igényelni. Söt! Házasságnál 3 év is elég. Erröl ennyit!

Kérdezö! Ha a keresztszüllöd a szülöd édes testvére, akkor ö kérhet családegyesítés címen zk-t apukádnak vagy anyukádnak. AZtán, ha megkapták, a szüleid kérhetnek neked. 15-20 év alatt megvan. Viszont akkor a szüleidnek is az USAz-ban kell élni. Ha nem édestestvér, csak barát, unokatestvér, stb. akkor nem lehet.

Ha kihúznak a lottón, attól még meg kell felelni a bevándorlâsi feltételeknek. Jó sok pénz kell. Az megvan?

2019. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek.. Nem vagyunk szegények. A szüleim támogatnak a terveimben. Sosem csalódtak még bennem. Igazából nem félek attól hogy nem lenne hol laknom mert amíg nem találok magamnak saját lakást, saját munkát, és amíg nincs meg a társadalombiztosításom addig tudok a keresztszüleimnél élni. Köszönöm utolsó!!
2019. máj. 6. 16:42
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Oké hogy nem vagytok szegények de csak úgy tudnak neked adni 50-60 millió készpénzt hogy elindulhass?
2019. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#11: 5 év zk-val + 5 év mire megkapod az állampolgárságot = 10 éve vagy kint. a kérdező keresztszülei 7 éve vannak kint. do the math
2019. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja és házassággal se jön ki. 5+3=8, nem 7
2019. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nincs szükség 50-60 millió forintra. Ez nem tudom honnan jött😄
2019. máj. 6. 20:56
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Úgy gondolom nincs szükség 50-60 millió forintra. Ez nem tudom honnan jött😄


Az egy dolog te mit gondolsz, és az meg egy másik, mekkora tőkére van szükséged:-D Olvasgass utána mennyi pénzt várnak el letelepedéshez. Nem akarok hülyeséget mondani, de régebben ha jól emlékszem úgy volt hogy annyinak kellett hogy egy évig minden költséged fedezni tudd belőle(albérlet, rezsi, gyógyszerek ruházkodás stb) ami nem pár millió.

2019. máj. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Csak látogatóba s olyan egyszerű kimenni. Igazolnod kell hová mész, hol fogsz lakni. Vagy szállás (amit innen kell foglalni) vagy ők küldenek meghívót igazolva, hogy nálunk fogsz lakni amig kint vagy.

A reptéren ellenőriznek elég rendessen. A repjegyet oda vissza kell venni, ha nem engednek at az első géppel vissza kell hogy gyere.

Kikoltozes. Kapsz vizumot 3 évre. De csak akkor ha igazolni tudod hol fogsz lakni és már van kint munkád, amit szintén igazolni kell. A letelepedésit talan megkapod 3 év mulva. Egyéb feltételek is vannak.

Ez igy működik!

2019. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18 vagyok.

Angolul tudni kell. Ilyeneket is kérdeznek pl meddig maradsz, mennyi készpénz van nalad stb...egyik csajt azért küldték visszaert volt nala 3soboz cigi.

Évente járunk ki rokonokhoz. És nővérem is 6 éve él kint.

2019. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy felesleges volt ezt ide ki írnom mert ugyis sikerülni fog😄
2019. máj. 7. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!