Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit hagyott el az édesanyja...

Kit hagyott el az édesanyja v. az édesapja?

Figyelt kérdés
Engem anyukám 10 évesen eldobott mint 1 rongyott.. egy másik férfiért. Azóta Apu nevel enegem nagyon sokat köszönhetek neki! Mindent meg amit csak tud, néha rosszul esik hogy ott vagyok a nyakán... Majd ha dolgozok biztos meghálálom neki hogy felnevelt... Azóta "édesanyámnak"ha nevehzetem így... van neki egy új családja, 2 gyereke... engem meg nem látógatott meg már ennek 7 éve.. nem kíváncsi rám! de MIÉRT NEM?? mit árottam neki?? Köszönöm a válaszokat! 17L
2010. júl. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

szerintem kérdezd meg magát édes anyádat.


mi gyerekek nem látunk a szinfalak mögé, és lehet most apukád a legszebb az éltedben de lehet nem hiába hagyta el anyukád, és lehet nem engedte apukád a láthatásod stb... lehet apukád mást mond neked, más sugároz feléd.

de ha megakarod tudni a választ egyszer szimplán annélkül hogy bárkinek is mondanád menj el anyukádhoz ülj le vele és kérdezd meg.


DE készülj fel csalódhatsz mind két irányba. lehet olyat mesél hogy csalódnál apukádban. ez megéri neked?

vagy lehet olyat mesél vagy nem hajlandó veled találkozni így mégjobban csalódsz benne, még a legkisebb álom kép anyukád fele is elillan. ez megérné?

ezt mérlegeld, de ha nagyona akrod a választ tudni telejsen spontán menj el hozzá. de apukádnak se mond.


17évsen te is elég nagy vagy hogy te keresd öt.

2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem, mindkettő.


Apám már a születésemről sem akart tudni, anyám pedig 2 évesen hagyott el.


Az édesanyám (aki felnevelt), mert én őt hívom így, pedig már nem él.


Próbálj a múlton túllépni, az anyáddal nem igen foglalkozni, azt megteheted, h megkérdezed, de tapasztalatból mondom, h egyenes választ nem fog adni, erre nincs is reális magyarázat. Még az állatok is védik a kicsinyeiket, akár a saját életük kockáztatásával...


Az ilyenek a szememben nem emberek, még az állatoknál is rosszabbak.

2010. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Engem mindkettő elhagyott.1 évesen fogadtak örökbe.Még időben,de most is nehéz feldolgozni azt,hogy ugyan sokat köszönhetek a családomnak,de őket nem ismertem volna meg,ha a vérszerinti anyám nem megy be a klinikába,hanem otthon megszül és eldob a szemetesbe..mertmár hallottunk nem egy ilyen esetről,igaz?:S
2010. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
De én egyszer utánuk járok az biztos!!Aztán jól kioktatom őket,hogy ez meg mire volt jó:@
2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apukám 1 éves koromban tűnt el az életemből, igaz anyukám akart válni, de már veszélyes volt ránk az alkoholizmusa miatt... Amúgy okos ember, de nem bírta az életet, azért ivott. Én 19 évesen megkerestem az életem alatt egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor bukkant fel. Nem érzek iránta semmit, egy habókos emberironcs, néha beszélgetek vele, de inkább szánom, mint szeretem. Anyukám jól döntött, hogy elvált tőle, csak azt sajnálom, hogy soha nem lett új párja, és bár mi még itt vagyunk neki, nagyon egyedül van. :(
2010. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináld azt, amit első mondott :)

Ez a legtisztább, bár lehet, hogy csalódás ér =(

2010. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám 8 hónaposan lelépett. Az apai nagyszüleim neveltek fel.
2010. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minket (Apámmal) kb egy éve hagyott el "anyám". a szomszéd csávóval jött össze...aki ráadásul Apám munkása is volt. -.-" engem már az előtt is eléggé leszart, nem túlságosan viselkedett anyaként, ez most sem változott...de mintha most egy csöpp változást mutatna, mert ő akar velem találkozni, csak ugye én nem ... =/ (14L)

A Barátom meg nem is ismeri vérszerinti szüleit, de jobb is így...anyja megszülte, és otthagyta a kórházban..apjáról kb semmit nem tud. Nevelőanyjával él

de ő meg...hát nem a legjobbfej ember a világon.ma is balhé volt...:S de mindegy, mert szeretjük egymást annyira a Barátommal, hogy nem szakíthat el minket egymástól. boccs hogy kicsit elkalandoztam a témától.:S

am meg szerintem ne törődj anyuddal...nem érdemli meg, hogy még Te keresd fel Őt...

2010. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!