Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentek valahova nyaralni? Ha...

Mentek valahova nyaralni? Ha igen, akkor hova és mennyi időre? Ha nem mentek, akkor miért nem?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 11:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 2 hét múlva megyünk a párommal nyaralni, Balatonalmádi a cél. Egy hétre megyünk, a szállás egy teljesen felszerelt lakás, 2000 ft/fő/nap, úgyhogy nagyon nagy szerencsénk volt :) Tavaly nem volt pénzem nyaralásra, érettségi előtt álltam, nem dolgoztam, így "csak" egy 3 napos sátorozásra futotta, de ott is nagyon jól éreztük magunkat. Viszont ezt idén nyáron nem vállalnám be, elsősorban az időjárás miatt...

2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

12:32-es vagyok:)

voltam Balatonszepezden kétszer is, Alsóörsön meg a Balaton-felvidéken kirándulni. azt hiszem ennyi... ja meg Tihanyban meg Révfülöpön!

2010. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!