Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mehetne? 15 éves lányotok 1-2...

Mehetne? 15 éves lányotok 1-2 éjszakára kempingezni a barátaival egy közeli kisvárosba egy fürdőhöz?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elengednétek-e... csak nem engedte kiírni.

Tehát:

A lányom elég érett, a barátait ismerem (nagyrészt lányok), de mégis bizonytalan vagyok. Ti elengednétek?


2010. júl. 6. 11:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Születésnapjakor a fél pohár pezsgőt nem itta meg, szóval szerintem ez nem lesz gond. Köszönöm a válaszokat.:)
2010. júl. 6. 11:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek annakidején, bár volt felnőtt felügyelet velünk.
2010. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
enegdd el, most még megbízható és nem lesz baja valószínűleg. Később már ismerkedik az alkohollal stb akkor "veszélyesebb" de ha emlékszik rá, h te már korábban is megbíztál benne és megmarad köztetek ez a kapcsolat, akkor nem fog elzülleni. Én 16 évesen síelni voltam a barátommal és a barátaival. Semmi bajom nem lett, a szüleim megbíztak bennem
2010. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Enegem mindig is nagyon féltetettek a szüleim, de 15 évesen már elengedtek a szüleim pár napra nyaralni. Életem egyik legszebb emléke. Pedig a mi társaságunkban fiúk is voltak rendesen:))


Azt a lányt akit pedig végül nem enegedték el, 18 éves korára egy beszükült "gép" lett, és már mi sem nagyon barátkozunk vele. Pedig nem vagyunk olyan társaság, hogy iszunk, cigizünk stb.


L/18

2010. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem
2010. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!