Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mehetne? 15 éves lányotok 1-2...

Mehetne? 15 éves lányotok 1-2 éjszakára kempingezni a barátaival egy közeli kisvárosba egy fürdőhöz?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elengednétek-e... csak nem engedte kiírni.

Tehát:

A lányom elég érett, a barátait ismerem (nagyrészt lányok), de mégis bizonytalan vagyok. Ti elengednétek?


2010. júl. 6. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megvan a bizalom kettőtök között, abban nem szabad kételkedni.
2010. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, 15éves még fiatal. Pedig még nem is vagyok anyuka, 25 vagyok, de akkor se engedném, túlságosan félteném.
2010. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha tényleg nincs messze, van térerő, és ismered a barátait? HA megbízol a lányodban és olyan a kapcsolatotok akkor igen. Bár jobb lenne ha lenne velük kicsit idősebb is. vadkemping? Arra kevésbé, de rendes kempingben szerintem nem eshet baja. Az h fiúk vannak az biztonság is de sülhet el rosszul is de ezt neked kell tudni, h milyen a lányod
2010. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vannak idősebbek is, persze.
2010. júl. 6. 11:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp engedd el!
2010. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

elengedném .15 évesen már nem kislán egy ilye4n programhoz. Az más lenne a pl. soundra vagy ozorára vagy ilyen bulikba akarna menni. Szerintem a kempingezés bőven belefér,főleg hogy nem az ország másik felébe megy és többen lesznek. Szerintem engedd el, jó buli lesz nekik :)

Kellemes nyarat kívánok

2010. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15 évesen barátokkal mentem nyaralni,egyik osztálytársam nyaralójába.kb.10en voltunk. ketten lányok.

Anyukám nem ismerte őket,csak egyszer beszélt velük.

Bízott bennem. Mindenki csak jó barát volt nem történt semmi. Pár napig am felügyelet volt rajtunk. Egyik barátom nagyszülei,de mikor látták h normálisak vagyunk.hazamentek. Semmi gond nem volt utána sem.

2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
nem, túl fiatal hozzá. nem attól félteném, hogy ő vagy a barátai élnek vissza a helyzettel, hanem attól, hogy a környezetük. nem vagyok vaskalapos, és hiszek benne, hogy a gyereket "engedni" kell, ettől lesz tartalmas a gyerekkora. de ezt veszélyesnek és túl korainak tartom. ha az én gyerekem lenne, higgadtan elmagyaráznám neki, hogy miért nem merem elengedni. szerintem megértené.
2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát igen nem olyan egyszerű kérdés.

De el kell engedned. Hiszen ő is megbízott benned és elmondta hova szeretne menni. Éppenséggel kitalálhatta volna, hogy csak átmegy a barátnőjéhez és nála alszik.

Szóval neked is meg kell bízni benne.

Ahogy fentebb is írták a rendes kemping megbízható.

Alapvető dolgokat tisztáznotok kell. Na császkáljanak egyedül, ne piáljanak túl sokat, vigyázzanak a fürdéssel.

És igen szerintem is jobb ha mennek fiúk is.

Még akkor is, ha ott motoszkál a fejedben a kisördög.

2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
persze h elengedném, azért a mai 15 évesek már nem egészen olyanok mint mi voltunk anno, sztem nincs túl sok okod félteni, na meg ha lenne is, tudsz jobbat? maj dakkro megoldja máshogy, kikerülve téged !
2010. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!