Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők! Közös program...

Elvált szülők! Közös program gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Elváltam a férjemtől, a kislányommal élek külön. Van új párom. Néha-néha szoktunk néha csinálni közös programot a volt férjemmel a gyerek miatt. Pl. pár órás kirándulás, állatkert, ilyesmi. Szerintem erre szükség van a gyerek érdekében, amíg felnő. Az új párom toleráns, de mégis kicsit úgy érzem néha, hogy zavarja ez a dolog, pedig tényleg csak a gyerek miatt van néha közös progi. Akik elvált szülők, Ti szoktatok ilyen közös programokat csinálni vagy ez szerintetek elítélendő ha már új párom van?

Szüntessem be ezeket vagy inkább tisztázzam ezt le az új párommal?


2019. máj. 1. 13:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvált szülők gyereke vagyok. A max program, amire mindkét szülőm egyszerre eljött, az a ballagásom, meg az esküvőm, pedig jóban vannak. Eszembe nem jutna az exszel progizni, buta ötlet, komolyan. Mindenkinek van új családja, akikkel lehet mászkálni, a gyereknek nincsen szüksége ezekre a mesterségesen kreált hármas időtöltésekre.
2019. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nagy tiszteletlenség az új pároddal szemben. Nem gond, hogy jóban vagytok, de hogy ugyanúgy csináltok programot, mint eddig, az gáz. A párod meg ki van zárva. Ahogy már írták, a gyereknek az a fontos, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat az apukájával, nem kell neked is ott lenni az ő közös programjukon.
2019. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%

Az senkiben fel sem merül, hogy ez a kérdező hiúságának imponál?

Szerintem ez neki fontosabb, mint a gyereknek, csak hát ugye az a jó, hogy a kicsit lehet ürügynek használni.

A gyereket és az új pasit sajnálom.

2019. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hü..ség, az előttem szólók mindent leírtak.

Egy kérdés: ha az új párod menne kirándulgatni meg állatkertezni a volt feleségével, te meg otthon ülnél egyedül, az neked hogy esne?

Hazaér vidáman, feltöltődve és elmeséli milyen szuperül érzeték magukat, persze szigorúan a gyerek érdekében!!!


A gyereknek az az érdeke, hogy egyértelmű tiszta helyzetet teremtsetek. Válás utáni együtt mókázás meg minden, csak nem az...

2019. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Elvált szülők gyereke vagyok. Mindig is, egész kicsiként is tudtam, hogy a szüleim nem szeretnek együtt lenni. Borzasztó bűntudatom lett volna, ha miattam arra kényszerültek volna, hogy időt töltsenek egymás társaságában. Mintha miattam rosszul kéne érezniük magukat. Mert bármilyen jó pofát is vágtok ehhez, a gyerek érzi a feszültséget és pontosan tudja, hogy ti hárman már nem tartoztok össze. Ő tartozik anyuhoz és tartozik apuhoz, de anyu és apu nem tartozik össze.
2019. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!