Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bernadettek, szeretitek a...

Bernadettek, szeretitek a nevetek?

Figyelt kérdés
A férjem akarja így hívni a lányunk, de nekem nem tetszik, olyan férfias hangzása van.

2019. ápr. 14. 12:47
1 2
 11/18 anonim válasza:

Volt aki a becenevem miatt fiúnak nézett (Berni). Képzelheted milyen jól esett. De ettől függetlenül tetszik mert kezd a mai világban egy kissé egyedi lenni :D

Na meg már megszoktam és talállóbat nem tudnék keresni magamnak ami illik hozzám.

2019. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha neked nem tetszik, akkor válasszatok másik nevet, ami mindkettőtöknek legalább elfogadható.

Írjatok listákat, ozt huzigáljátok ki, ami nevet nem szeretnétek; mondjuk írjatok, egy 20-25 neves listát mind a ketten, és akkor majd egyeztettek. Egyébként én nem vagyok se Bernadett, se Bettina, se Odett; de az Odett pl az lágyabb, hátha az neked is tetszik, tehát pl tudnám javasolni. De egyébként szerintem szép a Bernadett név; a Bettina nem tetszik, az Odett tetszik még.

2019. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*Vagy pl esetleg Anett, Zsanett
2019. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*Vagy pl Aletta, Letícia, Melitta mint Metti, Brigitta mint Gitta
2019. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*Patricia mint Patti Anna mint Panni
2019. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szep nev a Bernadet,nagyon egyedi,mondjuk a reti viragnal,sokal szebb,nev
2019. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én nagyon nem szeretem sajnos mindig pélónak csúfolnak
2019. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én meg Bettina vagyok és imádom a nevem, egyedi, különleges, nőies hangzású :) Tinának becéznek, Bettynek egyedül a családom hív.


Meg kell azonban jegyeznem, hogy a mai világban sajnos a Bettinákat is mindenki lebernadettezi, ezt én a saját bőrömön tapasztalom is, ugyanis akárkinek bemutatkozom, végül mindig a Bernadettnél kötünk ki, hogy ez a nevem... Őszintén megmondom, rühellem ezt a nevet, pedig van Bernadett nevű barátnőm és őt imádom! Tehát nem azért utálom mert egy bizonyos személy okot adott volna rá, hanem egyszerűen a hangzása valami borzalmas, fiús, nőietlen, trampli... sajnos ilyen asszociációk jutnak róla eszembe és senkit nem akarok most ezzel megbantani, erről nem tehetek!


A Bettina sokkal lágyabb, finomabb, nem olyan kemény hangzású és Tina becézéssel meg egyenesen gyönyörűnek, elegánsnak, nőiesnek találom. Én mindenképpen javasolnám Nektek a Bettinát, hogy számításba vegyétek, a jelentése is sokkal szebb, mint a másiké: Isten a tökéletesség számomra! :)- ezt jelenti.


Végül nagyon nagy gratuláció a kislányodhoz, jó egészséget kívánok!

2019. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!