Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy kevesebb...

Mi kell ahhoz hogy kevesebb mint 1 hét alatt megutáld a szerelmedet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 23:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a nyálas részeket, de a 21:20as 15 éves lánynak üzenem:


A többieknek nyilván nagyobb tapasztalata van, de mások vagyunk. Lehet, hogy te már most megtaláltad életed nagy szerelmét, előfordulhat.


Én kb 17-18 évesen ismertem meg egy barátomat, akivel én is így voltam, mint te a mostanival.


És rácáfolnék arra, hogy nem ismerhetsz igazán senkit.

Mi 2,5 évet töltöttünk együtt aztán valahogy elengedtük egymást. De még most is szeretem, igaz inkább szeretet mint szerelem.


Van akiket 10 éve ismerek és van akivel 5-6 éves kapcsolatom is volt stb. Mégis a fent említett barátomat ismerem a legjobban, pedig nem ő volt az első barátom.

Viszont vele tökéletesen el tudtam beszélgetni MINDENRŐL.

Ez senki mással nem sikerült azóta sem, hiába állítják magukról sokan, hogy velük mindenről lehet beszélni. Lehet, csak épp nem érdemlegesen...


Na szóval, hol tartottam :DD Sosem hittem ilyesmiben de komolyan úgy éreztem (és még kicsit most is), hogy ő a lelkitársam.


Ha később ismerem meg nem olyan fiatalon akkor ebből simán házasság lett volna.

Mostanra csak az bánt, hogy a munka maitt alig beszélünk egymással pedig a barátság maradhatott volna :( Na mind1.


Szóval ne hagyd, hogy mások akadályozzanak abban, hogy te boldognak érezd magad. :)

Különben is ha igazuk lesz akkor sem segít ha rosszul érzed magad és megkérdőjelezed a kapcsolatot.

Úgyhogy be happy.

2010. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!