Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy kevesebb...

Mi kell ahhoz hogy kevesebb mint 1 hét alatt megutáld a szerelmedet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 23:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
azmár gyűlölet
2010. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
akkor megutálhatod 1pillanat alatt
2010. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy lyukas gumi...
2010. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
"15/(boldog és szerelmes)L" Majd ha meglátod más lánnyal hemperegni,rögtön eloszlik a rózsaszinfelhő a szemed elől...
2010. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsal.A volt pasimra én is azt hittem hogy imádom és én is egy "boldog szerelmes" voltam, azt hittem soha nem tudnám utálni. Még csak meg se csalt. Szakított velem egy másik lány miatt.Azóta gyűlölöm.
2010. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölet nem gyógyít ki a szerelemből.
2010. júl. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pillanat alatt képes vagyok megutálni, meggyűlölni majd utána teljesen közömbösen érezni iránta. Na persze mire közömbös leszek ahhoz még kell 1-2 hónap.


Ha pl. megütne akkor én onnantól szóba sem állnék vele. Apám alkoholista és erőszakos szóval... egy másodpercig sem szeretnék újra ilyen helyzetbe kerülni.


Ha megcsalna attól nem utálnám max. a sírás kapna el és legszívesebben vízbe fojtanám magam. De ez elmúlik.


Ha nagyon nagy ocsmányságot művelne velem akkor is rögtön megutálnám. Pl. eladná a cuccaimat mert titokban eljátszotta a pénzét vagy valami olyan dolgot tenne (direkt) amivel keresztbe tesz nekem vagy a családomnak. Pl. a munkahelyemen alám ásna vagy hasonló.


Ilyesmire már volt példa, hogy ocsmányságot műveltek. Akkor beszéltünk utoljára amikor jól elküldtem a francba.

Egyébként azelőtt egy héttel volt hosszú kapcsolat után az eljegyzés.


Azóta több év telt el, látni nem kívánom azt a mocskot.

2010. júl. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Még a 15/L vagyok.


Csak arra céloztam, hogy én jól érzem vele magamat. Ő is velem. Akkor mért zavarna? Ha arról lenne szó, hogy csak egy rongy vagyok, amibe bele lehet rúgni, meg ami szenyákat készít, akkor rögtön máshogyan állnék hozzá.


Bár gondolom ebben az is benne van, hogy most vagyok fiatal. És egyelőre nem érdekel, hogy így van-e vagy sem: szeretnék hinni abban, hogy minden tökéletes.


De én sajna azon nők közé tartozom, akik bármit megadnának csak, hogy a párjuk boldog legyen. Amikor még nem jártunk majd' belehaltam, hogy láttam milyen boldog egy másik lánnyal. De láttam azt is, hogy mégsem. De nem szóltam. Minek? Ha így boldog.


Csak akkor ábrándulnék ki belőle, ha egy hét alatt elveszítené az összes szeretett tulajdonságát: fantasztikusan gitározni, jó vitapartner, spontán, vicces, elgondolkodó, ha beszélek vele, akkor figyel, csodásan néz a szemével, okos, türelmes. De ennek nem áll fen a veszélye. jah és 120-as az IQ-ja (bár ez változó. olyan 120 körül van (+-3))


Szerintem gyűlölni nem tudnám.

Egyelőre úgy érzem, hogy ismerem. És éppen ezért úgy gondolom, hogy tudom, mire számíthatok tőle. Éppen ezért nem veszem magamra, ha elfelejti, hogy szülinapom van (amit nem is szokta ünnepelni), mert tudom, hogy vannak pillanatai, amikor csak úgy fogja magát és vesz nekem egy csoki tortát. Hogy mért? Mert eszébe jutottam.


Mondjuk eléggé különckék vagyunk. Nem nagyon hiszem, hogy van még egy lány, aki így elviseli a "sztár" alürjeit.


Bocsi, hogy ilyen grafománra sikeredett ;)

2010. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15/L, mióta jártok?

15 év házasság után sem mondhatod el valakiről, hogy ismered. Sosem fogod megismerni 100 %-ig. Azt meg végképp nem értem, hogy szerinted miért fontos az, hogy 120 az IQ-ja? Mert szerintem ez semmit sem jelent. Ez kérlek szépen nem grafománra, hanem giccsesre sikerült. De majd rájössz, addig legalább megvan a rózsaszín felhő.



Amúgy ez a kérdés nekem nagyon ismerős, vagyis inkább a jellege... Melyik megyében laksz, kérdező? Fiú vagy?

2010. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Járni 1 éve járunk.

Ismerni 5 éve ismerem.


Nem úgy értetten, hogy kivel-belül tökéletesen ismerem. Csak arra céloztam, hogy úgy kb.: tudom mi az, amin nála nem kell meglepődni, mi az, amit nem bunkóságból csinál, csak figyelmetlenség


Az IQ még oda ment volna, hogy jó vitapartner, értelmes.


De könyörgöm, ne romboljátok le az álmaimat! :D


Bocsi, ha giccsesre sikeredett. Csak így jött.

2010. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!