Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy kevesebb...

Mi kell ahhoz hogy kevesebb mint 1 hét alatt megutáld a szerelmedet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
ööö.. mondjuk, ha meglátnám, hogy koszos az alsónadrágja?
2010. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
éjjel nappal vele lenni bár akkor is max. csak megunod szal ha a szerelmed ilyen nem létezik ,hogy 1 hét alatt ...de amúgy meg ugye ez nem komoly kérdés?mert akkor ez esetben mi kell ahhoz ,hogy az ilyen aberrált dolgok megszűnjenek 1 hét alatt?
2010. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy borzalmas tulajdonságom, úgy 38 éves koromig. A jelenlegi férjemnél is attól féltem, hogy elmúlik a szerelem, mert egyik-percről a másikra véglegesen eldöntöttem, nekem xy férfi nem kell tovább, és bármit mondott, vagy tett, kész vége volt. Nem volt sok kapcsolatom, tehát nem faltam a férfiakat, de még magamtól is féltem, mi válthatta ki nálam ezt a furcsa és azonnali döntést.És utólag sem bántam egyiket sem hogy vége lett.
2010. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy megcsalás... az egyenlő a megutálással
2010. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Aki képes belőled egy hét leforgása alatt kiábrándulni,annak nem is kellesz,nem is kellettél igazán.
2010. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%

Olyan dolog nincsen!

Igaz msot én nagyon-nagy-nagyon szerelmes vagyok!

És nagyon-nagyon-nagyon boldog!


15/(boldog és szerelmes)L

2010. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
ha egy hét alatt képes megutálni akkor soha a büdös életben nem szeretett...
2010. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és ha kiderülne,hogy megcsalt?
2010. júl. 5. 00:13
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha megütne,megcsalna,vagy bántalmazná a családomat..az utóbbi durvább lenne mint az utálat.
2010. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

Hiszed vagy sem: már megtörtént.

De nem érdekel. Biztosan szeret ha velem van. Különben miért ne mondaná azt, hogy bocsi de már nem kellesz. (?) Ő nem az a tipus aki olyasmit csinál amit nem szeret. És én tudom, hogy szeret. Rika kevés emberre figyel úőgy oda mint rám. És ez nekem bőven elég. Ha más lányokkal is kikezd: hát engem aztán nem izgat. Tudom, hogy ő nem bírja ki. Ha kihasználna akkor zavarna. De így.

2010. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!