Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghuztak nyelvvizsgan. Hogy...

Meghuztak nyelvvizsgan. Hogy tudassam kimeletesen szuleimmel?

Figyelt kérdés
Kezdettol eroltettek, hogy tegyem le, de en mondtam nekik hogy nem fog menni, de ok ennek ellenere azt mondtak, hogy jobban megharagsznak, ha meg sem probalom, mintha nem sikerulne. En meghuztak, nem tudom, hogy kozoljem veluk...
2010. júl. 4. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ráadásul úgy, hogy érdekes módon pont az a szokásos egy pont hiányzott...
2010. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

...ehhez azt tenném hozzá, hogy gyanús módon én is egy ponton buktam el a felsőfokún, pedig végigdumáltam az egészet. Sokmindenkivel beszélgettem azóta, és - micsoda meglepetés - szinte MINDEGYIKŐJÜK egy pontocskával csúszott le, pont a szóbeli részén. Unokatestvéremet írásbelin is megpróbálták lehúzni, tíz pontot elfelejtettek hozzáadni a pontjaihoz... Nyilván neki meg a szóbelijébe nem tudtak belekötni, ő abból volt jó, írásban meg már kevésbé. Azért megpróbálták.


... és mindig csak EGY ponttal, hogy azt mondhasd: "jó, csak egy pont, legközelebb biztos sikerül" - és elmész legközelebb is, és befizeted azt a rohadt pénzt. Hogy dögölnének meg. A továbbtanulásom múlott volna azon a kib*szott ponton, de ezeket az aljas görényeket csak a pénz érdekli. Rohadjon meg mindegyik.

2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!