Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghuztak nyelvvizsgan. Hogy...

Meghuztak nyelvvizsgan. Hogy tudassam kimeletesen szuleimmel?

Figyelt kérdés
Kezdettol eroltettek, hogy tegyem le, de en mondtam nekik hogy nem fog menni, de ok ennek ellenere azt mondtak, hogy jobban megharagsznak, ha meg sem probalom, mintha nem sikerulne. En meghuztak, nem tudom, hogy kozoljem veluk...
2010. júl. 4. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők erőltették, nem hiszem, hogy bármelyik eshetőség váratlanul érné őket.
2010. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem értem hogy lehet megbukni, mert ha valami nem megy segítséget kérek... na már mindegy

mondd nagyon megbánóan és legfőképp szomorúan: Meghúzott az a k*rva tanár

2010. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnálom, legalább megpróbáltam."
2010. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg nekik, hogy nagyon sajnálod de nem sikerült. Majd jövőre megpróbálod újra.
2010. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne vedd magadra, nem biztos h azért nem sikerült, mert annyira h*lye lennél, hanem mert ezek a pénzre hajtanak és szinte mindenkit meghúznak. Nekem minden ismerősömet meghúzták és elég fura, mert mindenkinél 1 ponton múlott:/

Még annak is, aki már nagyon régóta tanulja, le is érettségizett belőle 5-ösre stb.

2010. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
sirjál
2010. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

koszi a biztato valaszaitokat:)

a baj csak az, hogy ez egy magan nyelvvizsga volt, es eleg draga...ugy h ha nem sikerul(ez lett), akkor oda a penz!

2010. júl. 4. 23:09
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
"Ne haragudjatok, de nem sikerült, nem sokon múlott (egyébként ez szinte biztos), de nem jött össze, sajnálom, de legalább tettem egy próbát, ahogy kértétek."
2010. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Már bocsi, de egyik fajta nyelvvizsga sem úgy működik, hogy ha nem sikerül, visszakapod a pénzedet. Lehet, hogy legközelebb másfajtával kéne próbálkoznod. Az meg, hogy csak a pénzre hajtanak, és mindenkit meghúznak, nem igaz, aki tud, az kap is bizonyítványt....

Hogy a kérdésre is válaszoljak: "Anyu, apu, sajnálom, de megbuktam a nyelvvizsgán. Engem is bánt a dolog, de az nyugtat, hogy megpróbáltam."

Ezután megbeszélhetnéd velük, hogy legközelebb is szeretnél menni, de nem a közeljövőben, hanem később, mikor már te is úgy érzed, hogy jól megy, és sikerülni fog. Esetleg egy másik fajta vizsga lehet, hogy jobban feküdne neked.

2010. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

". Az meg, hogy csak a pénzre hajtanak, és mindenkit meghúznak, nem igaz, aki tud, az kap is bizonyítványt.... "

-> de hogy nem igaz, hisz céljuk a minél nagyobb profit elérése.... Persze aki 100%-ot teljeseit írásbelin és szóbelin egyaránt, azt nem tudják meghúzni. Tavaly voltam nyelvvizsgázni angolból emelt szinten. Az írásbelit a sajnos bizonyos okokból kifolyólag elszartam, gondoltam mindegy majd a szóbeli. Végig pofáztam az egész rendelkezésre álló időt, az adott témáról, és mi lett? 1 azaz 1 pont híján nem lett meg a szóbelim sem. Annyira nem is lenne fura, ha nem tolmácskodonék évek óta (4 éve) keresztapám (még akkor is, ha rokon, és úgy könnyű, de tudtommal nem voltak problémák sosem) cégénél... Azt hiszem ilyen múlttal megengedhetem magamnak azt, hogy kijelentsem, csak azért húztak meg, hogy a szóbelit is fizessem újra.... (persze a következő már sikerült.... milyen érdekes...)

2010. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!