Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ezt már nem...

Zümy kérdése:

Mit csináljak? Ezt már nem bírom ki. (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem tudom mit csináljak a mostohaapámmal.Egy idegbeteg állat ( de szerintem komolyan beteg),de itthonról nem tudok sehova elköltözni.Csak mamámékhoz tudnék,de akkor a családit a mamám nevére kéne utalni és mivel nem vagyunk gazdagok,ezért nem vehetem el anyumtól a pénzt(nincs szívem hozzá) és félek attól is ,hogy a pasi megverné anyát. Még egy évet ki kell bírnom jobb esetben,és utána ha felvesznek akkor kolis gimibe megyek. De nem bírok már várni,nem bírok így élni:S
2010. júl. 4. 09:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
75%
Anyukád bírja/tűri? Miért?
2010. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Mik történnek?
2010. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Mit csinál a hapsi?Megver?Üvöltözik Veled?Hol van az apukád?Ha más választásod nincsen, akkor menj a mamádhoz.De anyukáddal miért nem beszélsz?Szóljon rá a palira, elvégre Te mégis csak a gyereke vagy, és nehogy már Te menekülj el otthonról!?
2010. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
75%
gyámhatóság
2010. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen,anya szinte szó nélkül tűri (néha motyog vmit.de inkább csak sír).Nem értem,hogy hogy szeretheti ha szereeti.Már házasok( 3 hónap után házasodtak-.-),de sztem csak azért van vele,mert sokáig nem volt senkije.Hát üvöltözik anyával( de olyanokon őrjöng ami nem is igaz,meg néha tök másról beszél aminek semmi köze ahhoz amiről beszéltek),mindennek lehord mindekit,az a rögeszméje,hogy itt mindenki ellene szervezkedik,meghogy anya direkt készíti ki,hogy elváljanak(magába szokott beszélni és akkro hallottam, tegyük hozzá,hogy egyáltalán nincs igaza,nem készíti ki,csak minden ügyből nagy dolgot csinál a pasi),káromkodi kis anyára,hogy pl. te érthetetlen majom,gádzsoo g*ci ,leszo*atom az xy-t,itt vér fog folyni stb.)
2010. júl. 4. 09:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, itt nagyobb a baj, mint gondoltuk.Ez a pali beteg, nem kicsit, még a végén igaza lesz, és vér fog folyni.Anyud jobban jár, ha kivágja minél hamarabb, máskülönben előbb-utóbb nagy gáz lesz.Kérj segítséget a gyámhatóságtól, de én a helyedben mennék a mamámhoz.Tuti.
2010. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

de anyum nem dobja ki nem értem miért:S...

lehet,hogy télleg elmegyek..csak nincs szívem elvenni a pénzt :SSS

2010. júl. 4. 09:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a pénz amit utánad kapnak úgysem elég semmire.Ha elmész talán édesanyád is jobb belátásra tér,és kihajítja ezt a primitív állatot.Ne tedd tönkre magad,lépj le most azonnal,anyukádon is segítesz vele,mert ráébred amire eddig nem sikerült.
2010. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Cigány a pali?
2010. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

9:53-nál a pont.

Mellesleg neked nincs szíved anyudat megfosztani attól a kevés pénztől, de neki van szíve ahhoz, hogy a gyerekét ilyen terrornak tegye ki a saját gyávasága, hülyesége (már bocs, de sose értettem, hogy egy anya hogy teheti ezt, ráadásul semmi jó nincs ebből az ő számára sem) miatt? Téged tesznek tönkre az ilyen körülmények, legyél önző egy kicsit, ez anyud választása, hogy ilyen emberrel akar élni, akkor ő egye meg, amit főzött, ne a gyereke szívjon miatta...Menj el otthonról a mamádhoz, hátha akkor észbe kap, és meglépi a szükséges lépéseket.

2010. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!