Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi esélyem rá, hogy valaha...

Semmi esélyem rá, hogy valaha is szóbaáll még velem?

Figyelt kérdés

Tettem már fel ezzel kapcsolatban kérdést,de nem javult semmit a helyzet.

1 éve ismerjük egymást,3 hónapig voltunk együtt,aztán ilyen se veled,se nélküled dolog lett belőle,bár azt mondta,nyáron minden olyan lesz,mint régen.Csak ugyebár én nyár elején egy este többet ittam,mint kellett volna,felhívtam,de nem emlékszem rá,mit mondhattam neki,aztán amikor másnap hívtam,hogy mi volt,azt mondta nem akar róla beszélni és velem se többet,MSN-ről is letiltott,SMS-re,levélre nem válaszol,sőt még az utcán sem köszön. Egyesek szerint azt mondhattam,hogy megcsaltam(ez nem igaz amúgy),mert állandóan ezt kérdezgette régebben is,meg más miatt nem hiszem,hogy ennyire megsértődne.


2010. júl. 3. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ha máshol nem,talán itt fog reagálni vmit! Írj neki a kérdésébe!!

2010. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett veletek.sok sikert :-)
2010. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
90%
hát ez heppa lol már bocs de az a 2 kérdésXD
2010. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:
én a pasid helyébe kidobnálak bocs....
2010. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az bizony kemény ha a barátod itt tett fel kérdést..:D
2010. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Levendula05 ***** válasza:

Háát, én most ezen nagyon jót nevettem. :D

Ha a barátod itt érdeklődött, akkor foglalkoztatja a dolog, szóval legalább arra van esély, hogy beszéljetek. Szerintem...

2010. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!