Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nem szeret?

Ezek szerint nem szeret?

Figyelt kérdés
Mindig mondja hogy mennyire szerelmes belém,hiányzom neki,stb.De amikor felhozza hogy találkozhatnánk,akkor vagy nem beszéljük meg hogy mikor,vagy ha igen,akkor valami oknál fogva lemondja általában.Én nem nagyon szoktam találkozást kezdeményezni.Viszont amikor mégis összejön a találkozó,úgy érzem mintha tényleg szeretne,de ez nem normális szerintem.
2010. júl. 3. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne a szavaknak higgy hanem a tetteknek..
2010. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

Kérdezz rá nála, lehet hogy azt várja hogy te mondd meg mikor és hol. Ha konkrétan írod neki, hogy találkozzunk mondjuk 3kor a legközelebbi pizzázóban, valószinűleg nem fog kifogásokat keresni (remélhetőleg:/).

2010. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen...a szavak kevesek...nekem is volt pasim, 20szor elmondta 1 perc alatt hogy mennyire szeret....aztán néha lemondta a talikat. (ez jött közbe, meg el kell vinnie az autóját, beteg a kiskutyája...) bármi. Na, akkor kezdtem furcsállani.

Nálunk az lett a vége, hogy ő szakított, látványosan, mintha ez az én hibám lenne...de szimplán becsajozott mellettem. Ennyi.

Persze a Te eseted lehet más,viszont próbálj meg te időpontokat "mondani". Ha sokat lemond, vagy visszamond, kezdj el gyanakodni...

2010. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból úgy tűnik nem vagy neki igazán fontos. Inkább ellustálkodik otthon, vagy a haverjaival van, minthogy veled találkozzon. Én bizony így már erősen megkérdőjelezném a szerelmét.
2010. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek se lehet fontos, HA Ő "NEM, igazán szokott találkozást kezdeményezni"
2010. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Óóó nem kell a srácot leírni, főleg ha az elején van a dolog, csak magamból tudok kiindulni, mert a barátom az elején velem is csinálta, de pusztán azért, mert ő egy zárkózott típus és nagyon félt, hogy elrontja, ezért 2-szer is lemondta a randinkat, bár Ő akkor nem mondta még, hogy szeret. Aztán fokozatosan megismertük egymást és utólag elmesélte, hogy mi volt a baja az elején, azóta is nagyon boldogok vagyunk. 22L
2010. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy véletlen az a lány, akivel az a srác akar találkozni, akinek az anyja mindig kitalálja, hogy inkább menjen a családdal strandra és mondja le a csajt? Tegnap volt egy ilyen. :)
2010. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bazzeg hányszor írod még ki?!
2010. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!