Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeret a...

Mit csináljak ha szeret a barátai szerint de nem nekem nem mondja meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki non tetszik és a haverjai azt mondták, hogy én bejövök neki...Ő is ott volt amikor ezt mondták én nem tagadta..Után discon rám sem figyelt utána folyton civagodott velem mikor ketten vagyunk tök normális de mikor ott vannak a haverjai akkor meg csúnyán beszél velem és tiszta hülye..??????
2010. dec. 17. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neki is adod elő a dolgokat,ahogy nekünk most leírtad,akkor nem csodálom,hogy civakodik. Engem is nagyon idegesítene,ha a barátnőm egy analfabéta lenne!
2010. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne csak akkor legyen kedves amikor ketten vagytok.Az meg h a haverjai szerint bejössz neki nem biztos lehet csak "segitenek" neki h felszedjen akár kis időre is.A helyedben megmondanám neki négyszemközt hogy ha ezek után is a haverjai elöt bunkoskodik akkor el lehet téged felejteni.
2010. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..Am meg neki erről szót sem szóltam és ha nem tudsz értelmeset mondani akkor nem is írj..
2010. dec. 17. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de inkább te ne írj, amíg nem tudsz helyesen és érthetően írni.
2010. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem rúgd tökön, hogy fölfigyeljen rád.
2010. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy divat a rövidítés, meg a fura számomra szavaknak nem nevezhető izék a kommunikálásra, de ha lehet, máskor tedd érthetőbbé a mondandódat azoknak is, akik nem a tizenévesek szlengjét használják.

Egyébként a fiú részéről lehet, hogy ez csak felvágás a haverok előtt, ahogy veled viselkedik, de ha ebből indulunk ki, akkor még meglehetősen éretlen arra, hogy valaki érdeklődjön iránta. Különben meg sose fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni..jobban be fogsz jönni a pasiknak, ha nem csorogsz utánuk :)

2010. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és tudom, hogy nagyon rövidítve van az egész de nagyon siettem.Amúgy meg olyan hülyék ne írjanak akik nem normális választ írnak, mert szerintem én tökre normálisan kértem és ide jönnek, hogy ez meg az..Kszi de nem erre kértem választ!
2010. dec. 17. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem kifogás, hogy siettél. Ha már közösségi oldalakra írogatsz, megtisztelhetnéd a leendő válaszolókat azzal, hogy nem igénytelenül írsz, hanem odafigyelsz. Ha nem teszed meg ezt, az olyan benyomást kelt, mintha magasból tennél ránk.


Ami pedig a fiút illeti, miért hinnél a barátainak, ha ő maga nem vallja be? Ha akarna valamit, már lépett volna. Ha meg annyira töketlen, hogy a barátaival üzenget ahelyett, hogy randira hívna... Nos, akarsz egy ilyen töketlen alakkal járni?

2010. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!