Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a húgommal?

Mit csináljak a húgommal?

Figyelt kérdés
Idén lett 16, tudom a legrosszabb kor, de szerintem nagyon eltévelyedett. Anya, apa sokat dolgozik, nincsen igazán beszélgetés a családban. Én egyetemista vagyok, meg van mellette a sok saját gondom is, de a húgom egyre jobban aggaszt. Vannak olyan dolgok, amiket csak én tudok róla (eléggé ügyesen használom a netet.) Naphosszat csak buta közösségi oldalakra tölt fel pózolós képeket, nem tanul, mocskos a szája és mostanában egyre idiótább képeket rak fel magáról. Betört nála a barátnővel leszbizés láz is, legszívesebben pofán vágnám. Megy a korabeli csorda után, és nem mondom hogy 20 évesen öreg lennék, de nekem már ez sok. Én is járok koncertekre, nem vagyok szentlélek, de amit egyszerűen művelnek, szánalmas. Szöges ellentétem, nem tudok hozzá közel kerülni. A rossz szóra csak bedurcázik, flegmázik, volt mikor megszökött. Sose kapott pofont itthon, anyáék nem élnek erőszakos módszerekkel, bár szerintem néha józanító hatású lehet. Céltalan, hazudozik, nem tudom honnan fogjak hozzá. Kinövi majd? Vagy örökké ilyen marad? Hogyan hozzam meg a józan eszét?
2010. júl. 3. 12:31
 1/9 Funktasztikus ***** válasza:
14%
én a helyébe megleckéztetném:D pl kérd meg hoyg egy pasi szórakozzon vele bolonditsa bele magába és hagyja ott megtanulja mi lesz ha igy folytatja:D
2010. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ki fogja nőni! Még pedig nem okvetlen magától, csak kikerül ebből az idióta tini környezetből ami beleviszi. Sajnos ez még legalább 2 év, amíg ki nem kerül a középsuliból.

Egyszer úgyis meg fogja ütni a bokáját, ha akkor támogatod és segítesz neki, talán közelebb tudsz férkőzni hozzá. Addig is ne szekáld szerintem, hiába van igazad, csak jobban eltávolodtok.


24/N

2010. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
*helyedbe
2010. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Vannak, akik kinövik, de vannak, akiket nagyobb korukra csak még inkább elbutít ez a fajta életmód. Szüleiddel nem tudsz beszélni? Bár szerintem fölösleges, az ilyen fiatalokat hiába tiltják el a buliktól, barátnőktől, úgyis megtalálják a módját, hogy lejárassák magukat.
2010. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
tejoég azt hittem rolam van szo és a bátyám ir mert egyezik a kor de azért én nem vok ilyen durva h megszökkjek leszbizzek stb.. :))
2010. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Szépen ültesd le a seggére és magyarázd el neki,ha így folytatja csak magával b@szik ki és semmi nem lesz belőle!És amit tesz, nagyon szánalmas és idióta dolog!

Mi lesz,ha esetleg vmi olyat csinál, amit nem kéne?A szüleit vonják felelőségre és mennek a börtönbe!

Vagy fenyítsd be vhogy...egy jó nagyot kéne,hogy pofára essen és hát ha észhez tér.

2010. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan voltam az unokahugommal tavaly, aki idén tölti a 12-t, én pedig 16 vagyok.

mászkált 1-2 olyan emberrel, akikkel nagyon nem kellett volna, akik tőle 3-4 évvel idősebbek, tudom hogy ez nem sok, de azért még meglátszik nagyon... hiába szóltam neki normálisan (ismerem azt az 1-2 csajt, csúnyán átb*sztak engem is már még anno) hogy ez nem lesz így jó, a 24 éves nagybátyja szintén szólt neki, a 21 éves bátyám szintén, és semmi hatása nem volt. 3x összevesztek, mire rájött, hogy nem jó ez így, köcsögök azok a csajok. tavaly nyáron még otthonról is elszökött az egyik csajhoz (egy faluba lakunk mindannyian, de hát azért akkor sem kéne...) mostanra már a saját korabeliekkel barátkozik szerencsére :)

2010. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Szerintem ki fogja nőni egy idő után... Az a gond, hogy ebben a korszakban érik az embert az első csalódások, és ebben a korban van az, hogy mindenkinek meg akar felelni... A korosztálya pedig magasra teszi a lécet... Minden nemzedék túl akarja szárnyalni az előzőt, és megbotránkoztatóbb akar lenni, mit az előző nemzedék... És ebben nem csak a tinik a hibásak... Szociálisan még nem érettek az önálló és felelőségteljes gondolkozásra, de mégis ez van tőlük elvárva... És ott a dac... Talán többet kellene vele beszélgetni, és nem leszólni, meg letámadni, mert az csak dacot fog szülni... Meg kellene tőle kérdezni, hogy mégis miért? Hogy magyarázza már el! És meg kell hallgatni... Példát kell mutatni... sokkal nehezebb, mint leszólni valakit, de hatásosabb is...
2010. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szüleidnek mutasd meg a képeket. Húgodnak nem kell tudnia, hogy te mutattad meg nekik, elég, ha eljátsszátok, hogy egyszercsak ráakadtak. Ezután szüleid jobb esetben ki fogják verni a balhét. Esetleg még azt is megcsinálhatod, hogy rájátsszol a "leszbikusságára": elhíreszteled, hogy a lányokat szereti, a potenciális udvarlókkal, pasikkal is tudatod, hogy nem fogják érdekelni a húgodat. Ha a lánynak van egy kis esze, akkor abbahagyja a leszbizést, ha nincs, akkor mondjon le a pasikról. Más dolog, ha tényleg leszbikus... mert akkor el kell fogadni, a többit meg majd kinövi.


Bár szerintem az egészet kinövi... De attól még nem ártana a tudtára adni, hogy szánalmas, amit csinál. Összeülhetnél pl. egy pár ismerősöddel, és úgy, hogy ő is meghallja, fennhangon szórakozni azokon a csajokon, akik így próbálnak "eredetibbek" lenni. Rögtön nem olyan menő a pózerkedés, ha mások röhögnek rajtad.

2010. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!