Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi errol a velemenyetek?

Mi errol a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Japanban lakom a japan ferjemmel es nemsokara megszuletnek a gyerekek (ikrek egy fiu es egy lany). A lanynak a Yumi nevet szeretnenk adni. De a ferjem mindenaron azt akarja hogy a fiunak Keisuke legyen a neve mert a focistarol akarja elnevezni mert Keisuke Honda a kedvenc focistaja. Es pont a csaladnev is Honda :). Bar en nem szeretnem rola elnevezni...nem nagyon szeretem amikor egy hiressegrol neveznek el valakit. Szerintetek?
2010. júl. 3. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha neked tetszik maga a név, akkor nyugodtan. örülj neki, hogy nem akkora fan, hogy a gyerekét Fradikának nevezze el (kis hazánkban volt már rá példa-.-)
2010. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos név.
2010. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban vagy egy kisfiú, Ács Milán a neve. Szerinted Ács apuka melyik csapatnak drukkol? Igen, az AC Milan-nak. Szerintem nem olyan szörnyű dolog, ha "híres" emberrel azonos neve van a gyerkőcnek. Mondjuk én még sosem hallottam erről a focistáról, de gyorsan rékerestem a neten :)
2010. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp arról van szó, hogy a kérdező nem szeretné a focistáról elnevezni, a párja pedig igen.

Hát nem is tudom, mindig felfigyelnek arra, akinek megegyező neve van egy hírességgel, én például hallottam már Petőfi Sándorról, de az mindenesetre nagyon mesterkélt. Adjunk neki egy esélyt, hogy a saját nevének adjon majd hírnevet, ne valaki másénak árnyékában éljen.

2010. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel a nevvel nincs semmi bajom mert vegulis jo nev. Csak mi van ha o nem fogja szeretni a focit?
2010. júl. 3. 11:16
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
100%
hidd el nem lesz háránya ebböl:Dsőt:D...
2010. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

űLehet, hogy nem fogja szeretni a focit, na és. Attól még hívhatják úgy, mint a párod kedvenc focistáját, ha neked semmi bajod a névvel. Szóval ha mindketőtöknek tetszik, akkor miért ne hívhatnák úgy.

Akkor már a lányotoknál is kérdezhetnéd, hogy mi lesz, ha nem fogja szeretni a nevét? Szóval ez ne legyen az akadály.

Sok örömet és boldogságot a babákhoz!

2010. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez tök jó :D nekem is Honda a kedvencem meg Matsui :D. Ha japán férjem lesz és Honda lesz a vezetékneve és fiunk lesz akkor Keisuke lesz a neve :D
2010. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Keisuke lesz, nem feltétlen kell szeretnie a furballt.. jó persze tisztában lesz vele gondolom, hogy róla lett elnevezve, ha szeretni fogja a focit akkor büszke lesz rá, ha nem fogja, akkor meg elfogadja, hogy ez a neve. Ha megszületik, és a kezedbe adják, és nem lesz rajta semmi ami "Keisuke-s", úgy is meg fogja gondolni magát a párod :)
2010. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
hívd Rafaelnek,vagy Raúlnak,vagy Gyémántkának őket.
2010. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!