Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltekenykedik, a vegen azt eri el, hogy meg az is megcsalja, aki alapbol nem csalta volna meg, valahogy "kiprovokalja" az allando feltekenykedessel. Van ebben valami? Csak erdekel, hogy mit gondoltok errol.
2011. máj. 18. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ne is csalja meg, de hamar lelep.
2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha állandóan féltékenykedik valaki ok nélkül, akkor eltolja magától a párját, elhidegíti a kapcsolatot. normális férfi az ilyenből kilép, a nem normális meg megcsalja.

de ez nem feltétlen csak az ok nélküli féltékenykedésre igaz.

2011. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom bevallása szerint neki volt egy ilyen esete. A lány egyre csak hajtotta (szülei beszélték tele a fejét), hogy biztos megcsalja, és állandóan féltékenykedett. Végül a párom tényleg megcsalta. Nem tartom helyesnek, hogy meg is tette, de tény, hogy így ki lehet provokálni.
2011. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2011. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hülye indok hogy "kiprovokáltad"

Párom eszméletlen féltékeny volt az első 1 évben,nagyon nagyon sokszor kiakasztott ezzel,még a lányokra is az volt...de mivel imádtam,türelmes voltam,és elmúlt,belátta,h nincs értelme...azóta is élünk boldogan


és eszembe nem jutott volna,hogy ha már azt hiszi megcsalom,akkor legalább legyen igaza...

2011. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15:41: de most irtad, hogy nehezen birtad es aztan abbahagyta. Ha nem hagyta volna abba, gondolom, hogy nem tudtal volna vele hosszutavra tervezni, nem?
2011. máj. 18. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:

én már amugy is szakítani akartam a pasimmal,és kihasználtam ezt az állandó féltékenykedését,és mikor szakítottunk megkérdezte miért azt mondtam legyen igazad h megcsallak.(bár nem tettem meg,de ő a mai napoig ezt hiszi)

nem volt szép dolog, h hazudtam de az ilyen érzelmek kihaltak szöveggel nem elégedett meg,és ugyanugy jött hozzám mindennap mintha semmise történt volna

2011. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!