Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árvaellátást kapok, ha munkába...

Árvaellátást kapok, ha munkába állok?

Figyelt kérdés

először is bocsi, hogy ebbe a kategóriába soroltam; nem találtam megfelelőbbet

Az lenne a problémám, hogy szeretnék nyáron dolgozni. De azt hallottam, hogyha munkába állok, megszűnik az árvaellátás. Nagyon kellene a családnak a pénz és jó esélyem van rá, hogy felvesznek egy munkahelyre. Azonban nem vagyok biztos benne, hogy többet keresnék diákmunkával, mint az árvasági pénzével. valaki tudna biztosat mondani?


2010. júl. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nappali tagozaton tanulsz, addig jár. Közben dolgozhatsz is persze, de a sulinak meg kell lennie mellette.
2010. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a gyerekeimre kapok árva ellátást, igaz a fiam most töltötte a 18 évet és az ő nevére megy. Ha nappali tagozaton tanulsz és nem vagy még 18 akkor jár, még ha bejelentett munkád is van. Egyébként hány éves vagy , ha nem zavar a kérdésem?
2010. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most töltöttem a 18 -at
2010. júl. 2. 22:03
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2010. júl. 2. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
25 éves korig jár, ha nappalin tanulsz, első vagyok és 20 éves.
2010. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!