Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Mit csináljak, ha a barátom utálja a családom?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyunk együtt, én 27 éves vagyok, az anyukámmal és a tesómmal lakunk, de már egy ideje a barátom is velünk lakik. Egyszerűen a barátom nem tudja elviselni a családtagjaimat, a barátaimmal is baja volt a közeli és távoli rokonaimmal is baja volt. Az anyukámat állítólag azért nem szívleli, mert egyszer régen mondott neki valamit, amin nagyon megsértődött, egyébként anyukám nagyon jóindulatú ember, sosem tettek neki semmi rosszat, amiért így kellene viselkednie. Nem tudom mit csináljak, együtt maradjak egy ilyen rossz indulatú, (állandóan ellenük próbál hangolni) magának való emberrel? Nem tudom, mert másfelől pedig más családban is van ilyen, hogy a srác nem jön ki a barátnője családjával. Lehet, hogy ez nem is gond? Szerintetek?
2010. júl. 2. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is szakíts!
2010. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mi történt azóta Veled/Veletek? Kíváncsi lennék, mert hasonló helyzetben vagyok.
2011. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!