Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek uj eletet 2...

Hogyan kezdjek uj eletet 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Eddig boldog kapcsolatban eltem a parommal es 2 gyerekkel a legkisebb kozos.Az utobbi idoben rajtakaptam amint a parom titokban sexvideokat nez,es egy tarskereson regisztralta magat.Nem ertem miert csinalja ezt ha szeret es tudja hogy ezzel fajdalmat okoz nekem.Oszepakoltam es megkertem hogy vegye meg a buszjegyet mert haza akarok menni.Egesznap konyorog hogy maradjak vele,es igergeti hogy tobbet nem fordul elo ilyesmi.Nem akarok tobbet csalodni.Mit tegyek?
2010. júl. 2. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárhogy is döntesz, a gyerekek nem akadályok. Nehezebb, de nem lehetetlen. Én pl. egy olyan kapcsolatba mentem bele ahol már volt gyerek.
2010. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szexvideókon még nem is akadnék ki, de hogy regisztrálta magát az már gáz. Figyelj, egy esélyt megérdemel, a barátom is csinált gáz dolgokat, de miután hanyagoltam 1-2 napig rájött, hogy komolyan gondolom és leállt. Menyj haza 1-2 napra és ha továbbra is könyörög, akkor gyere vissza de mondd meg, hogy ez volt az utolsó. Csak érezze, hogy nem csak a szád jár..
2010. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk tarts lépést a korral, mert csak úgy mondom: ma teljesen normális hogy valaki szexvideót néz... Azon kívül nézz magadba. Olyan nincs hogy te tökéletes vagy és ő a rossz. Lehet sokat balhéztál feleslegesen és megunta.
2010. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza, próbáld meg újból , és ha megint valami hülyeséget csinál akkor menj el
2010. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt bármit is teszel, jól gondold át, beszéljetek meg mindent. Nekünk is 2 gyerekünk van, s nem lenne olyan egyszerű egyedül velük. Ha könyörög és első alkalom volt akkor talán még nem késő. Mindenesetre gondold át a gyerekek miatt is. Kitartást kívánok és erőt mindehhez! :)
2010. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis vagy, ilyenkor orulok, hogy nem vagyok se leszbikus se ferfi, mert nem birnek elviselni egy ilyen allandoan feltekenykedo es hisztizo not.
2010. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Oszepakoltam es megkertem hogy vegye meg a buszjegyet mert haza akarok menni" :D


kezd azzal, hogy VÉGRE FELNŐTTKÉNT VISELKEDSZ ;)

2010. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy szexvideó miatt akarsz újrakezdeni mindent????Elárulom,hogy a férfiak 100%-a néz ilyeneket és jóval több nőt is foglalkoztat,mint gondolnád.

A társkereső itt a nagyobb probléma.Azt,hogy eddig boldogan éltetek,nem tudhatod,esetleg te éltél boldogan,de hogy ő legbelül mit gondolt,mit érzett,azt senki sem tudhatja.Lehet,hogy elhanyagolva érezte magát,ezért próbál máshol megkapni,ami otthon elmaradt.

De az is előfordulhat,hogy szórakozásból regisztrált,kíváncsi volt,mire képes a nőknél most,kétgyermekes apaként.Lehet,csak a a hiúságát akarta legyezgetni.Előfordult már másnál is.

Emiatt butaság elköltözni,alaposan át kell beszélni vele,mire van neked szükséged és mire neki,nem pedig elmenekülni,felülni a buszra a problémák elől.Nincs bizonyítékod arra,hogy félrelépett,nem kaptad rajta,hogy mással hempereg az ágytokban.

Nagyon sokat kell beszélgetni,kérdezz rá,miért csinálta,és hogy megcsalt-e.Onnantól kezdve már te tudod,te ismered,hogy milyen amikor hazudik.

2010. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az tényleg gáz h regisztrált egy társkeresőre,de a többi nem
2010. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt tudnotok kell hogy nyugodt termeszetem van.Sok csalodason mentem mar keresztul,de nem panaszkodtam.Azt hogy elhanyagoltam,azt ketlem mivel mindig mellette voltam,es tobbszor is kenyeztettem ott azzal amit tudok hogy szeret.Ha vitank volt,ami ritka,az mindig a sexvideok miatt volt.Tobbszor is adtam mar eselyt.En felnottem mar reg de o meg gyerek.Azt hiszi hogy egy no csak arra kell hogy moson,fozon, takaritson es gyereket neveljen.De ez nemigaz,legalabbis nekem vannak erzeseim.Ha eselyt adok neki az gyengesegre vall.Mar nem tudok megbizni benne.
2010. júl. 2. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!