Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon fontos kérdés,...

Egy nagyon fontos kérdés, help kérlek (? )

Figyelt kérdés
5 éves vagyok, 6 éve thaiboxolok de most egy kicsit meguntam, lehet azért is mert a csapat 3/4-e tök felszínes és unalmas ember ( ezt nem rosszból mondom ) 6x magyar bajnok vagyok és világkupa 3. helyezett, most viszont gondolkodtam és szivesen elkezdenék boxolni, mert azt sokkal többen kedvelik, nagyobb a "reklámja" stb.. értitek remélem :-) , de az a baj hogy az új suliban ( középsuli ) ez Belügyi orientációs gimnázium/szakközép és itt kell majd thaiboxolni ( önvédelmi órák ) szóval az meg jólenne ha az osztálytársaim elött tudnák majd egy kicsit "menősködni" :D de a boxhoz valahogy jobban húz a szivem. De az is beletartozik hogy katona vagy kommandós szeretnék lenni, vagy valamilyen elit alakulatoshoz hasonló akármi akarok lenni de oda viszont a thaibox jobban illik mert ott a lábat is használják, szóval nemtudom mi legyen, szerintetek?
2010. júl. 2. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
na még egyszer, akkor hány éves vagy??
2010. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mmint 15 vagy, ugye?
2010. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, 15 vagyok bocsi egy kicsit összecsaptam a kérdést :/
2010. júl. 2. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

5 éves vagy, és 6 éve thai boxolsz :D :D muahhaa

elég hülye a kérdésed.

amúgy a thai-box sokkal keményebb, a párom is thai boxolt évekig.

2010. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért ne boxolhatnál meg thaiboxolhatnál párhuzamosan?


de igen, a thaibox az hasznosabb és látványosabb.

2010. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 éves és 6 éve boxol :D

ez aranyos :)

Htt ugye most szünet van,meg minden,sztem próbáld ki a boxot,és így eltudod dönteni h melyiket akarod :)

Bocs ha nem jól válaszoltam a kérdésre csak kicsit őőhh..hagyjuk :D

15/L

2010. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vok:


amúgy sztem ha a Thai-boxot már régóta űzöd,akkor azt folytasd versenyszerűen,a boxot pedig hobbyszinten :)

2010. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baktaaa
2010. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!