Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor tenni? Vagy...

Mit kell ilyenkor tenni? Vagy csak én fújom fel ennyire?

Figyelt kérdés

Párommal külföldön élünk, nekem van itthon nagy családom, bartái köröm. Mondta, hogy ő nem nagyon szeretne hazajönni a nyáron, mert úgysincs itt senkije, meg sokat kell dolgoznia, meg amúgy sincs pénze ilyenekre, ha esetleg jönne is, akkor is csak egy-két hétre. Én hazajöttem két hétre, és holnpa megyek vissza. Erre tegnap bejelenti, hogy már meg is vette a repjegyet júli 17-re és 3 hétig lesz itthon, ugyanis az egyik volt egyetemi barátja mondta, hogy menjen evezni és erre rögtön ugrott. Már nem kell sokat dolgoznia és pénze is lett hirtelen a 3 hetes itthon tartózkodásra. Velem meg nem volt hajlandó hazajönni, kifogásokat keresve.

Ezt mire véljem? Már lassan 3 éve együtt vagyunk és nem képes közös programokat tervezni velem.

Eléggé kétségbe vagyok esve és tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi, hogy hosszú lett.


2010. júl. 2. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te is tudod a választ...
2010. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ettől féltem :( nagyon szeretem és nekem ő az igazi...nehéz döntés
2010. júl. 2. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég f..fej volt,már nem azért.Mindenki másképp cselekedne,de esetleg egy beszélgetést beiktathatnátok!
2010. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Hááát, ha neked ilyen az igazi... akkor biztos ezzel sincs semmi baj.
2010. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy védjem egy kicsit a barátod, nekem se lenne kedvem végiglátogatni egy halom vadidegen. A család még oké, de baráti köröd + távoli rokonok. Nem tudom te felajánlottad, neki, hogy ő is elutazhat a barátaihoz, vagy az volt megbeszélve, hogy a te ismerősödékkel lesz csak kapcsolattartás?
2010. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a te családodnál és barátaidnál - akik számára nem család, "csak" a te rokonaid, a te barátaid (kihangsúlyoztad) vagyis tulajdonképpen idegenek - nem akart hetekig vendégeskedni?

Igazából megértem, mit kezdjen velük? Nyilván ő is jól akarja érezni magát, ha szabadságra megy...

Egyébként: ezt a kérdést ő is feltehette volna, hiszen azt írod, te nélküle jöttél haza... te otthagyhatod egyedül két hétre, de ő téged nem? Vagy hogy is van ez?

2010. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem-nem. egy városban lakunk, ás nagyon régóta ismeri a családomat, illetve barátaimat, és jóban van velük. az meg, hogy én hazajöttem nélküle 2 hétre, nem tudtam mit tenni, hiszen arról volt szó, hogy ő nem jön haza nyáron, hanem majd Karácsonykor együtt. tudom, hogy mindenkinek meg kell, hogy legyen a szabad tere, én sem szeretek állandóan a nyakán lógni. csak hirtelen jött és nagyon azt hangoztatta, hogy ő aztán nem fog jönni a nyáron, nemhogy 3 hétre.
2010. júl. 2. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen helyzetben kifejezném, hogy mennyire megbántott, addig mondogatnám, amíg fel nem fogja és ki nem engesztel.
2010. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kifejeztem, de mintha meg se hallaná. nagyon sokat gondolkodtam a kapcsolatunkon, és egyre rosszabbul érzem magam. nem tudom mit tegyek. nem olyna egyszeű ez, ahogy néhányan leírják.
2010. júl. 2. 18:52
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként jöhetnek még válaszok,mert mindenkibnek a véleményét szívesen veszem, legyen jó, rossz, mindegy. csak igazság szerint egyre rosszabb. :(
2010. júl. 5. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!